400 TL PC için gamepad önerisi

Bersker

Hectopat
Yer
Homs
Daha fazla  
Şu anlık FIFA 21 oynamayı düşünüyorum. Almayı düşündüğüm model Logitech F310. Nasıldır, kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Pusat Pro'yu 180 TL'ye satın alıp, arkadaşıma 150 TL'ye satmıştım. 300 TL vermek aşırı gülünç olur bence. 2. El Xbox veya F710 gamepadi almanızı öneririm. 130-140 TL'ye F710 alıp geçin.

@Samotne Ciasteczka hocam kullanıyordu galiba.
1609186608350.png

Hocam açıkcası Monster gamepad bana güvenilir gelmiyor. Bir de tercihim kablolu olmasından yanadır.

Hiç sıkıntı yaşadınız mı? Kopma ve ölü bölge sıkıntılarını çok duydum.
Ölü bölge ilk gelenden çıktı. Kargoyla gönderdim ve sapasağlam bir şekilde yenisi gönderdiler. Kopma, gecikme gibi sorunlar yaşamadım.

F310 önermiyorum hem baya eski hem de o joystickler hızlıca gevşediler ve bu nasıl desem gıcırtı sesi var mesela kapınızı örtünce gelen menteşe seslerinin ince ve sesi kısık olan hali F310'da var hem de kolu 2 kere aldım 2 halinde de aynı sesi yaptırdı. Üstüne F310'a 400 de verilmez maksimum hak ettiği para 200.

Ekleme olarak: F310 ile 4. ayım bu kadar hızlı kötüleşmesi beni burktu. Ondan birkaç sene önce aldığım üzerinde Final Fantasy VII ya da XII yazan kol daha iyi F310'dan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı