Çözüldü IMEI kullanım süresi diğer SIM'e takınca uzar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mehmex

Zeptopat
Daha fazla  
Yurt dışı kayıtlı bir telefonum var. İlk altı ay kullandım. Süresi bitecekken yeni yıldan dolayı süre tekrar uzadı. Şimdi ise kayıt süresi bitmek üzere önceden SIM 1'de kullanıyordum şimdi ikinci SIM'e taktım. Sorum şu acaba kayıt süresi uzadı mı diğer SIM'e taktığım için? Süresi uzadıysa mesaj falan gelmedi uzadı diye, yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Her SIM Kart yuvasının ayrı IMEI numarası vardır. Her değiştirdiğinde süren uzayacak. Bunun için size mesaj gelmiyor. Kendiniz takip edeceksiniz.
Süre uzadı diye mesaj gelmez zaten. Sadece süresi dolacak diye mesaj gelir.

Her SIM Kart yuvasının ayrı IMEI numarası vardır. Her değiştirdiğinde süren uzayacak. Bunun için size mesaj gelmiyor. Kendiniz takip edeceksiniz.

Çözüm
4 ay daha kullanırsın sonra biter.
Teşekkür ederim

Kanka bir türlü nasıl takip edeceğimi bulamadım e-Devlet'ten bakınca sadece kayıtlı değil gözüküyor kaç günü kaldığını nasıl öğrenebiliriz.

Teşekkür ederim

Kanka bir türlü nasıl takip edeceğimi bulamadım e-Devlet'ten bakınca sadece kayıtlı değil gözüküyor kaç günü kaldığını nasıl öğrenebiliriz.
Takip edemezsin hocam onu kendin takip edeceksin. Ayrıca her 3 ayda 1 SMS geliyor IMEI kayıt ettirmen lazım diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı