400 TL PSU önerisi

Bütçe
400

can0022

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Plüton
RAM
Mushkin RedLine 3200MHz CL19 2x8
İşlemci
3200G
APU olarak kullanıyorum sistemi. Şimdi kullandığım güç kaynağı çok eski olduğu için kondansatörleri yandı. Benim bulduğum bütçeme uyan PSU bu. 30-40 lira aşabilir sorun yok. Daha düşük bütçeli daha iyi varsa o da olabilir.

Zaten bu var bi' tek, alternatif olarak anca ikinci el bakabilirsiniz CV veya gri etiketli VS serisinden falan.
400W Modeli burada daha ucuzmuş. 400W alsam sorun yaratır mı?

400 TL şu an bir güç kaynağı için düşük bir bütçe. Ben 2020 sonunda sistem toplarken bile ortalama bir güç kaynağı 500 lira kadardı. Bir de 80+ sertifikası olmayan PSU'ları almanızı tavsiye etmem, ve de Aerocool da kötü bir marka. Ama idarelik bir şey bakıyorsanız başka tabii.

Bütçem bu kadar daha fazlasına çıkarsam ödemelerde sıkıntı yaşarım. Gönül ister 80+ sertifikalı alalım ama TR şartları el vermiyor 800-900 TL civarlarında dolaşıyor fiyatları.
500W Modelini aldım. Teşekkürler.

Son düzenleme:
400 TL şu an bir güç kaynağı için düşük bir bütçe. Ben 2020 sonunda sistem toplarken bile ortalama bir güç kaynağı 500 lira kadardı. Bir de 80+ sertifikası olmayan PSU'ları almanızı tavsiye etmem, ve de Aerocool da kötü bir marka. Ama idarelik bir şey bakıyorsanız başka tabii.

Bunu mu alsın o zaman Bronze sertifika var diye? 🤔
Bu bütçede en alınabilecek PSU VX Plus, sertifikasız bir modelin koruma sayısı bu bütçedeki Bronze sertifikalı modellerinden fazla. Bu bütçede kaç PSU'nun ani dalgalanma koruması var?

Bunu mu alsın o zaman Bronze sertifika var diye? 🤔
Bu bütçede en alınabilecek PSU VX Plus, sertifikasız bir modelin koruma sayısı bu bütçedeki Bronze sertifikalı modellerinden fazla. Bu bütçede kaç PSU'nun ani dalgalanma koruması var?
Ben sana 80+ damgası olan dandik bir marka mı alsın dedim? Senin dediğin lafı çarpıtmaya girer. Gamepower da, Aerocool da kötü markalar.

Ben sana 80+ damgası olan dandik bir marka mı alsın dedim? Senin dediğin lafı çarpıtmaya girer. Gamepower da, Aerocool da kötü markalar.

Aerocool dandik, peki. Bana konu sahibinin bütçesinde başka PSU öner, ama kaliteli olsun he. Kaçmaya da çalışma yok bütçe arttırsın diye. İkinci ele de sığınmaya çalışma ben onu çoktan söyledim.

Bu arada Aerocool'un Project 7 PSU'larını hiç incelemiş miydin? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı