400 TL saat önerisi

400₺ ye çok da bir saat yok aslında ama gerçek anlamda kullanacaksa bir swatch marka saat alınabilir. Yok o kadar bütçem yok diyorsan da bu modeli buldum senin için.

Şu Casio modeli de buldum.

Onu Instagram'dan satanlar mevcut. Kardeşim dahil almış ve memnun kalmıştı. Ben şahsen akıllı saat seven biri değilim. Çekmecemde 20'ye yakın orijinal saat mevcut. En akıllısı Casio g shock modeli. Kardeşimin ve hatta öğrencilerimin aldığı siteyi bulayım dedim. Duruyormuş. Buyurun.

Onu Instagram'dan satanlar mevcut. Kardeşim dahil almış ve memnun kalmıştı. Ben şahsen akıllı saat seven biri değilim. Çekmecemde 20'ye yakın orijinal saat mevcut. En akıllısı Casio g shock modeli. Kardeşimin ve hatta öğrencilerimin aldığı siteyi bulayım dedim. Duruyormuş. Buyurun.

Peki bu saat nasıldır SMARTEST Watch 8 T800 Ultra Akıllı Saat Ios Andorid Destekli Arama Özeliği Sensörlü Lcd Ekran 3tuş Smartwatch Fiyatı, Yorumları - Trendyol bana güzel geldi

Geri
Yukarı