400 TL Valorant için mouse önerisi

Bütçe
300-450

Çok hafif olması benim için bir dezavantaj. Sürekli fareyi yukarı kaldırdığım için aimim fazla yukarı çıkıyor. Öneri için teşekkürler.

Bir yerde deneme şansın olursa Logitech G203 tavsiye ederim kendim kullanıyorum hiçbir sorunu yok.

Denemiştim. Tutuş hissiyatı pek iyi gelmediği için onu almayı düşünmüyorum. Öneri için teşekkürler.

El ölçünüz nedir?

Edit:Arkadaşlar ölçümümdeki hatadan ötürü bilgi yenilemesi yapma gereği duyuyorum.
Bilekten orta parmağa 19cm, bilekten işaret parmağıma 17cm.

Son düzenleme:
Çok hafif olması benim için bir dezavantaj. Sürekli fareyi yukarı kaldırdığım için aimim fazla yukarı çıkıyor. Öneri için teşekkürler.

Denemiştim. Tutuş hissiyatı pek iyi gelmediği için onu almayı düşünmüyorum. Öneri için teşekkürler.

Uzunluk 17, en 8.
Viper mini diyecektim ama elinize çok küçük gelir. Diğer arkadaşların önerilerine bakın.

3 farklı DeathAdder kullandım hayatımda bunlardan daha rahat tutuşlu bir mouse ile henüz karşılaşmadım.
Eski bir fare. Alınmaması iyi olur.

Bir yerde deneme şansın olursa Logitech G203 tavsiye ederim kendim kullanıyorum hiçbir sorunu yok.
Prodigy ise Switch'ler, Lightsync ise de sensör sıkıntı. Her iki durumda da alınmamalı.

Tartışmasız bu bütçede en iyi budur:

Biraz fazla hafif olmasından ötürü daha az öncelikli şu an için. Fakat bu gidişle onu alacağım.

Geri
Yukarı