400 TL'ye 1920x1080 bir monitör

ahmetdrg_

Decapat
Arkadaşlar bütçem sınırlı. 1920x1080 çözünürlüğe sahip bir monitör almam gerek. Lütfen acil yardımcı olun. Yenileme hızı pekte umrumda değil. Siz Full HD bir monitör bulun yeter😊

Bu monitör var
LG LG 22M38A 21.5" Full HD D-Sub (Vga) Led Monitor Fiyatı ve Özellikleri
Vga çıkışlı olduğu için birde çevirici gerekiyor
Çok teşekkürler. Çevirici nereden bulabilirim?
Lg 22MK400H 1ms HDMI IPS 21.5" Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com bunu buldum. 75Hz 1ms bir de 1200 TL'den düşmüş 550TL'ye kaçırma bence free sync monitör bir de.
Gerçekten onu gördüm. İsterdim ki alabiliyim. Ama belki alabilirim. Daha bütçem tam belli değil.

Çok teşekkürler. Çevirici nereden bulabilirim?

Gerçekten onu gördüm. İsterdim ki alabiliyim. Ama belki alabilirim. Daha bütçem tam belli değil.
Hdmi To Vga Kablo çevirici Görüntü + Ses Siyah Aktarma Projeksiyon Laptop Lcd Tablet Ps3 Xbox - GittiGidiyor Ben kullanıyorum. Ekran kartınız HDMI girişli ise alın. HDMI ucunu ekran kartına diğer vga kablosunu mavi bölgeye takacaksınız ve eğer ses de istiyorsanız yanında ses kablosu var. Birini kasaya diğerini bu alete takacaksınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı