400 TL'ye E7400 sisteme ekran kartı

metehan.de

Hectopat
Daha fazla  
2 haftadır eski kasalı bılgisayarıma ekran karti arıyorum ama ucuz ve bana en iyi performansi hangisi verir bilmiyorum. 2. el ekran kartlarından kacıyorum bu arada butce 300,350 en son 400 olur sistemim ise:
işlemcim ıntel(R) Core(TM) 2Duo e7400
3 GB RAM var.
Eski ekran kartim sa atı radeon hd 2400 pro.
Ben cs go ve lol oynuyorum aradada euro trak falan nasıl bi ekran karti almam lazim. Şimdiden teşkkurler yardımci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben e2200 ile r7 250 yi kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Eğer güç kaynağında yetiyorsa alabilirsin. Bu arada benim PSU 300w sendekide yeter büyük ihtimal.

İşlemciniz yetersiz kalacağı için bu fiyatlarda ekran kartı satın alırsanız tam performans alamazsınız.İşlemcinize en uygun gördüğüm kart şuan r7 240'dır ki ondan bile tam performans alamayacaksınızdır.Yani şuan r9 260'da alsanız, r7 240'da alsanız perforsmansınız işlemci kısıtlamasından dolayı aynı olacaktır.

İşlemciniz yetersiz kalacağı için bu fiyatlarda ekran kartı satın alırsanız tam performans alamazsınız.İşlemcinize en uygun gördüğüm kart şuan r7 240'dır ki ondan bile tam performans alamayacaksınızdır.Yani şuan r9 260'da alsanız, r7 240'da alsanız perforsmansınız işlemci kısıtlamasından dolayı aynı olacaktır.

dediğim gibi ben lol ve cs go bide arada smılasyon oyunları oynıycam bana onlarda idare etsın yeter ama bu işlemçiden başka ne işlemci ala bilirimki ana kartta ram lar de eskı ben 1 gb 256 bit bişi ariyodum ama eğer dediğiniz gibiyse onlardan almaya çalişirim bide ati radeon 4800 nerde bulabilirm

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı