E7400, 500W Sisteme Ekran Kartı

Alico

Hectopat
Merhabalar ben ekran kartımı degiştirmek istiyorum. Bu sisteme göre acaba 256 Bit ekran kartı alma şansım var mıdır ? PSU'm 500 W. Acaba hangi ekran kartlarını tavsiyede bulunursunuz ?

rdnq4.png

256 Bit çalıştırmaz mı diyorsun bu sistem kardeş takıntılık değil ama 256 Bit alsam daha iyi olmaz mıydı 128 Bit var zaten üstünde geforce 640m.

Bit değerine takılmayınız. Ekran kartında birden fazla faktör önemlidir. Tek bit değerine bakarak yorum yapamazsınız.

256 bit çalıştırmaz demedim. 256 bit olmasına takılma dedim. Diğer özellikler ve fiyatta önemli önerdiğim kartlar fiyatı uygun ve iyi kartlardır bütçe belirtirseniz bütçenize göre daha iyileride alınabilir.

Her zaman son noktayı testler belirler. NVDIA'nın 192 bit ekran kartı AMD'nin 256 bit ekran kartından daha yüksek performans gösterebilir.
Bütçenizi yazarsanız tam bir tavsiyede bulunabiliriz.
İyi bir oyun deneyimi için GTX 660 veya HD 7870 gibi bir ekran kartı almanızı öneririm. PSU sıkıntı yaratmayacaktır.
Tabi bunun dışında anakart da büyük önem arz ediyor.
Unutulmaması gereken bir şey de PSU'nuzda ekran kartı için gerekli PCI-E kablolarının bulunup bulunmadığıdır. Kontrol etmekte fayda görüyorum.

GTX 660 ile GTX 650 ti arasındaki farklar nelerdir 650 Ti bütceme daha uygun ama yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı