400 TL'ye Ekran Kartı Tavsiyesi

• Konuyu başlatan -Rex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 3B

-Rex

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkdaşlar, 3 parça sistem topluyorum 500w güç kaynağım var. Maximum 400 TL bütçeli ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi R7 265 GTX 750Ti'dan daha fazla performanslı ama GTX 750'den daha ucuz anlamadım ? R7 265 500w kasaya yeter mi ?

AMD'ler "aynı fiyatlı" işlemci ve ekran kartları kıyaslandığında, Intel ve Nvidia'ya göre daha iyi bir performans veriyor. Güç kaynağın çok eski ve verimliliği %60-65'in altında olan bir model değilse 500W yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun testlerini burada bulabilirsiniz. Ancak AMD'den vazgeçmiyorsanız R7 265 500W PSU'ya yeterli olacağını sanıyorum.

Nvidia'nın + olarak video yazılımları vb. mevcut. Ben olsam Nvidia alırdım. Bana daha premium ürün havası veriyor. Fakat denildiği gibi, R7 265 az da olsa daha iyi performans verebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı