400 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
400

Reyazeit

Centipat
Merhaba arkadaşlar bu kaç gündür F/P olan bir mekanik klavye arıyorum ancak bulduklarım fiyat sınırımı biraz aşıyorlar. Onun için size danışmak istedim. Rampage, Gamepower, Game Booster vb. markalardan olmazsa iyi olur. 400 liraya yakın fiyatlarda bir mekanik klavye önerebilirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Birkaç ay önce QP Bilişim'den Redragon K552 kumara Red Switch aldım. Kırmızı Switch arıyorsun güzel bir ürün, fiyat bandında düşünülebilir. Şu ana kadar tek sıkıntım dikkatli dinlendiğinde duyulan hafif yay sesi ama sanırım bu fiyatlarda normal bir şey. Uzun bir süre ben de araştırdım ve karşıma en sık çıkan öneri buydu. Kullandığım süre boyunca klavyeden memnun kaldım önerebilirim.

Birkaç ay önce QP Bilişim'den Redragon K552 kumara Red Switch aldım. Kırmızı Switch arıyorsun güzel bir ürün, fiyat bandında düşünülebilir. Şu ana kadar tek sıkıntım dikkatli dinlendiğinde duyulan hafif yay sesi ama sanırım bu fiyatlarda normal bir şey. Uzun bir süre ben de araştırdım ve karşıma en sık çıkan öneri buydu. Kullandığım süre boyunca klavyeden memnun kaldım önerebilirim.

Redragon K552 kumara kullanıyorum çok memnunum.

Ben kullanıyorum yazı yazarken bazen tuşlara basmıyor ama oyun oynarken sorun yok istediğinizi sorabilirsiniz.

Peki sizce Monster Pusat K3 Pro mu yoksa Redragon K552 kumara mı? Beni uzun süre götürürse çok iyi olur herhangi bir bozulma durumunda değiştiremeyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı