400 TL'ye mouse önerisi

Rival 3 içlerinde teknik olarak en güçlü fare. Açıkçası onu tavsiye ederim.

G300S berbat asırlık mouse. Alınmaz. Rival 3 fiyatını hak etmiyor. Sorun çıkartabilecek bir mouse.
DA V2 Mini de bütçeyi 100tl aşıyor. Kargo ücretini görmediniz sanırım. Elinize uyarsa:

G300s berbat asırlık mouse. Alınmaz. Rival 3 fiyatını hak etmiyor. Sorun çıkartabilecek bir mouse.
Da V2 mini de bütçeyi 100TL aşıyor. Kargo ücretini görmediniz sanırım. Elinize uyarsa:

Bu model daha iyi olacaktır aklımda fiyatı yüksek kaldığı için eklememiştim. Merak ettim de Rival 3'ün ne gibi bir problemi var acaba?

G300S berbat asırlık mouse. Alınmaz. Rival 3 fiyatını hak etmiyor. Sorun çıkartabilecek bir mouse.
DA V2 Mini de bütçeyi 100TL aşıyor. Kargo ücretini görmediniz sanırım. Elinize uyarsa:

Hocam Rival 3 almayı düşünüyorumda neden sorun çıkartabilecek mouse dedinizki tanıdığım çoğu kişi yıllardır kulanıyor ve memnun

Rival 3'te kronik LOD sorunu var, G300s berbat bir fare ve 12 yıllık, diğeri de bu bütçede alınmaz @Kiznaiver'in önerdiği fareye bakabilirsiniz. Ek olarak AOC AGM700'e de bakılabilir.

Buna da bir göz atabilirsin.
Bu da olabilir.

Hocam Rival 3 almayı düşünüyorumda neden sorun çıkartabilecek mouse dedinizki tanıdığım çoğu kişi yıllardır kulanıyor ve memnun
Bu model daha iyi olacaktır aklımda fiyatı yüksek kaldığı için eklememiştim. Merak ettim de Rival 3'ün ne gibi bir problemi var acaba?
Skatezleri kötü(Sabre Pro'nun da öyle), kabloyu bulabildikleri en dandik kauçuk malzemeden yapmışlar, click latency değeri kötü. Kafaya takan biriyseniz LOD sorunu yaşarsınız. Click'ler aşırı cheap hissiyatı veriyor ki dediğim gibi mouse da şu anki fiyatını hak etmiyor. Sitelerinde belirttikleri 60 milyon tıklama ömrüne sahip olduğunu da düşünmüyorum bu switch'lerin. SteelSeries ne ürün yapsa övülüyor zaten Türk milleti tarafından. Logitech vesaire de öyle. Markaya göre seçim yapmasak keşke.

Skatezleri kötü(Sabre Pro'nun da öyle), kabloyu bulabildikleri en dandik kauçuk malzemeden yapmışlar, Click latency değeri kötü. Kafaya takan biriyseniz LOD sorunu yaşarsınız. Click'ler aşırı cheap hissiyatı veriyor ki dediğim gibi mouse da şu anki fiyatını hak etmiyor. Sitelerinde belirttikleri 60 milyon tıklama ömrüne sahip olduğunu da düşünmüyorum bu Switch'lerin. SteelSeries ne ürün yapsa övülüyor zaten Türk milleti tarafından. Logitech vesaire de öyle. Markaya göre seçim yapmasak artık keşke.

Sabre Pro ve Rival 3 arasında kaldım. Arada ufak bir fark var sizce vermeye değer mi?

Geri
Yukarı