400 TL'ye oyun önerisi

Epicgames oyunları non-steam oyun olarak arayüzünü ekleyebilirsiniz hocam.

Şimdi Tomb Raider serisine bakıyorum 67 TL EpicGames'te fakat steam'de 322TL. Sksksh

Epicgames oyunları non-steam oyun olarak arayüzünü ekleyebilirsiniz hocam.

Şimdi Tomb Raider serisine bakıyorum 67 TL EpicGames'te fakat steam'de 322TL. Sksksh
Profil pek umrumda değil. Epic games hiç stabil bir launcher değil üstelik oyunlar yavaş iniyor. Hızlı inmesi için çözümleri var ve işe yarıyor ancak o çözümleri yaptığımdan beri indirmenin ortasında indirme hızı bir anda 0 a düşüyor geri çıkıyor.
Ayrıca açılması ayrı dert.

Vallahi hocam 20 Kasım'dan sonra Steam yerine Epic kalacak, hem ne önemi var ikisinde de oyunu oynuyorsun. Steam profili gösterme derdi ah ah.
(Epic kullanıyorum)
Aynen. Steam'in yaptigi tek iyi sey zaten profil guzellestirme eklemesi. Insanlar bu yuzden Steam uzerinde alisveris yapiyor zaten. Profili guzellestirme eklemeseydi vah haline Steam'in. Birisi Epic Games Store'un rezalet oldugu soylediginde, bazi arkadaslar neden bozuk calar saat gibi bu cevabi veriyor. 20 Kasim'dan sonra Epic kalacak demek nedir? Kahkahayi bastim. Birakin su Epic Games fanboylugunu. Hangisi daha iyi hizmet veriyorsa o kullanilmalidir.

Son düzenleme:
Aynen. Steam'in yaptigi tek iyi sey zaten profil guzellestirme eklemesi. Insanlar bu yuzden Steam uzerinde alisveris yapiyor zaten. Profili guzellestirme eklemeseydi vah haline Steam'in. Birisi Epic Games Store'un rezalet oldugu soylediginde, bazi arkadaslar neden bozuk calar saat gibi bu cevabi veriyor. 20 Kasim'dan sonra Epic kalacak demek nedir? Kahkahayi bastim. Birakin su Epic Games fanboylugunu. Hangisi daha iyi hizmet veriyorsa o kullanilmalidir.
İlk başta sizi de Epic games'ci sandım iyiki tamamen okumuşum 😀

Bekle daha Epic Fail fiyatlarının da uçmasıyla tanışacaklar.

Geri
Yukarı