400 TL'ye oyun önerisi

• Konuyu başlatan xu1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 207

xu1

Decipat
RAM
32 GB
Ekran kartı
NVIDIA Quadro M1200
İşlemci
Intel® Core™ i7-6820HQ 2.70GHz
Merhaba. Benim laptopuma uygun sistemimi yormayacak ve kaliteli guzel bir oyun onermenizi istiyorum. Hikayeli acik dunya oyunu, yaris oyunu, Online oyunlari seviyorum onun disindaki her oneriye acigim. Bütçem 300 TL alti. Kaliteli oyun ise 400'e cikarabilirim. Teşekkürler.
Laptopum: Dell Precision 5520.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir aylık Game Pass alıp 80 TL'ye battefield 1, 2, 3, 4, 5 bunları oynayabilirsin Far Cry 5'te oynayabilirsin başka Forza Horizon 4'te oynarsın nett for sped serisini de oynarsın kasmadan bu oyunları bir dene istersen tek bir oyun almaktan daha mantıklı.

Assasin cred serisinden Origins ve odisey var Game Pass'da RDR2 önceden gelmişti şu an yok gamapassta ama bir düşün Game Pass'ı.

GTA 5 premium Edition Steam'de 276 TL yoksa hemen kap.

RDR 2 GTA 5 Assassin's Creed serisi olması lazım hepsi indirimdeydi kaçırma al bence.

Gta5 ve Rdr2 diyen arkadaslar sistemimi gozden gecirdiniz umarim.Gta5 var ama cok fps drop yiyiorum nedenini bilmiyorum.
RDR 2 GTA 5 Assassin's Creed serisi olması lazım hepsi indirimdeydi kaçırma al bence.
GTA 5 premium Edition Steam'de 276 TL yoksa hemen kap.
Assasin cred serisinden Origins ve odisey var Game Pass'da RDR2 önceden gelmişti şu an yok gamapassta ama bir düşün Game Pass'ı.
RDR 2 eğer varsa Dying Light 2 indirimde Assassin's Creed oyunları indirimde.

Benim dediğim daha mantıklı RDR2.çok sistem istiyor GTA 5 1080p düşük ayarda 30-50 FPS arası verir ama o kadar eski bir oyuna o para verilmez bence Game Pass al içinde çok fazla oyun var hikayelide çok oyun var Crysis serisi battefeld serisi net for spet serisi Forza Horizon serisi Ark var dinozor oyunu şehir kurma oyunu Cities Skylines var arazi oyunu show runner var bunların bazılarına sistemin yetmeyebilir ama bazılarına 1080p düşük ayarda oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı