400 TL'ye PUBG için kulaklık önerisi

Merhaba,

PUBG oynamak için yeni sistem yaptım ama kulaklıksız oyun oynanmıyor. Mobilde biri ateş ettiğinde haritada gösteriyor nereden ateş geliyor bunda ise öyle bir şey yok. Kulaklık olmadan anlaşılmıyor. 2+1 ses sistemim var ve daha 1 kişi bile vuramadım :)

Çok pahalı olmayan en fazla 300-400 TL civarı kulaklık arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
400 TL kulaklık gereksiz harcama. Daha uygun fiyatlı bir kulaklık almalısınız.

Hayırlı olsun kardeşim. Bende Cloud 2 veya Revolver S almak istiyorum ama 7.1 teknolojisine sıkıntılı diyorlar. Sen nereden sipariş ettin?

Hafta sonu 690 TL falandı N11 de. Ertesi gün 1150 TL oldu. Hepsiburada da o fiyatlarda. Bugun incehesap da ucuza gördüm. 836 yazıyor ama fastpay ile 50 tl daha indirim yapıyor 786 TL ye aldım.

İncelemelerini izledim 1 haftadır. Cloud 2 çok beğenilen bir kulaklık onun 1 tık üstü ve yenisi. Cloud 2 de aynı sitede 600 TL civarı.

Kingston HyperX Revolver S Gaming (Oyuncu) Kulaklık HX-HSCRS-GM/EE - incehesap.com

Kampanyayla 550 lira civarına geliyor cloud 2. Yalnız cidden bu ohm kısmına takıldım ben, revolver s neden 30 ohm ve cloud 2 60 ohm anlamıyorum.

Son düzenleme:
Kampanyayla 550 lira civarına geliyor cloud 2. Yalnız cidden bu ohm kısmına takıldım ben neden 30 ohm cloud 2 neden 60 ohm anlamıyorum.

Valla o ne bilmiyorum çokta takılmıyorum artık. GSP 350 ucuz ve Sennheiser kalitesi diye onu alıcaktım ama kafama ufak gelince anında vazgeçtim :) Yoksa belki bu Revolver S ten daha da iyi olabilir. Sonuçta adamların işi ses üzerine sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı