400 TL'ye PUBG için kulaklık önerisi

Hicbir sey :(
Sennhiser GSP 350 ve HyperX Cloud Revolver S arasinda kaldim gecen gun. Ikisinden birini alicaktim.
GSP350 560 TL ye vardi.
Revolver S 690 TL ydi.
O gun siparis gecicektim ama acil isim cikti ve kaldi oyle. Ertesi gun erkenden almaya sitelerine girdigimde Revolver S olmus 1100 TL.
GSP350 bitmis. Suan araniyorum 2 cihazi yine uygun fiyata. Hangisini bulursam onu alicam.
1 yıl önce Sennheiser GSP 300 almak için fiyatların düşmesini çok beklemiştim ama maalesef fiyatlar istediğim seviyelere kadar düşmemişti. Bende Kingston Hyperx Cloud Stinger aldım. Keşke Sennheiser GSP 300 alsaymışım diyorum. Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kulaklığınız uzun ömürlü olsun.

1 yıl önce Sennheiser GSP 300 almak için fiyatların düşmesini çok beklemiştim ama maalesef fiyatlar istediğim seviyelere kadar düşmemişti. Bende Kingston Hyperx Cloud Stinger aldım. Keşke Sennheiser GSP 300 alsaymışım diyorum. Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kulaklığınız uzun ömürlü olsun.

Güzel ürün dimi? Ben HyperX Revolver S ' i gözüme kestirdim. O gün işte çok iyidi fiyatı ama alamayınca ertesi gün uçtu fiyatı :(

Güzel ürün dimi? Ben HyperX Revolver S ' i gözüme kestirdim. O gün işte çok iyidi fiyatı ama alamayınca ertesi gün uçtu fiyatı :(
Kingston Hyperx Cloud Stinger'den bahsediyorsanız evet gerçekten güzel ürün. Memnundum lakin ürün erken bozuldu. Aldığım e-ticaret sitesi, aldığım mağaza ve konumumdan dolayı kulaklığın garantisiyle uğraşıyorum. Eğer Sennheiser GSP 300 alsaydım bu tür işlerle uğraşmazdım. Tek pişmanlığım o oldu.

Arkadaşlar bu Sennheiser GSP 350'nin 19 ohm olması kulaklığın ses kalitesini düşüren bir unsur değil mi? Çünkü empedans ne kadar yüksek olursa kulaklık o kadar iyi beslenir diye biliyorum.

Az önce MediaMarkt'a gittim. GSP300 vardı orda. Kafama taktım ama çok sıkı oldu. HyperX Cloud 2 vardı onu taktım çok rahat ettim. Heme eve gelip 780 TL ye HyperX Cloud Revolver S sipariş ettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı