PUBG için 300-400 TL Kulaklık Önerisi

exu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıktan da anlayacağınız üzere PUBG oynarken rahat ses kasabilmek için kulaklık önerilerinize ihtiyacım var. Şu an telefonumun kulaklığını kullanıyorum ve gerçekten çok kötü aynı evde üst katımdaki adamı bile duymakta zorlanıyorum ve haliyle oyun çok zor bir hal alıyor. Uzun süredir piyasayı takip edemediğim için pek bir bilgim yok birkaç saatlik araştırmayla şu kulaklıkları buldum. Bu kulaklıklar hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Bunlar dışında önerileriniz varsa almak isterim.

Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA (Bu arada bu site ne kadar güvenilir bilmiyorum site hakkında bilginiz varsa bilmek isterim)
SteelSeries Arctis 3 Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, En Ucuz 369 TL - Akakçe (Bu site hakkında da pek bilgim yok)

Arctis 3 hakkında PUBG'de fazla ses vermiyor diye yazılar okudum ne kadar doğru bilmiyorum ama beni yine de şüphede bıraktı. Şu an Stinger almaya daha yakınım. Bu ikisi hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Yine bunlar dışında önerileriniz varsa bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler :)

Öncelikle merhaba. ITOPYA konusunda bir şüpheniz olmasın, gayet iyi bir sitedir.

Asıl sorunuza gelirsek, kulaklık konusunda size kesin yardımı dokunur diyebileceğim @Jira 'i etiketleyelim konunuza. Kendisinin Arctis 3 incelemesi dahi vardı. Aklınızdaki soru işaretlerini rahatlıkla giderebilir.

Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Headset İncelemesi

Öncelikle merhaba. ITOPYA konusunda bir şüpheniz olmasın, gayet iyi bir sitedir.

Asıl sorunuza gelirsek, kulaklık konusunda size kesin yardımı dokunur diyebileceğim @Jira 'i etiketleyelim konunuza. Kendisinin Arctis 3 incelemesi dahi vardı. Aklınızdaki soru işaretlerini rahatlıkla giderebilir.

Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Headset İncelemesi

İnceleme çok güzel olmuş. Teşekkür ederim :) Bir de bazı arkadaşlar Arctis 3 ile PUBG'de düşük ses almaktan şikayetçi olduklarını gördüm. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba?

PUBG oynamıyorum. Üstüne bu tarz kulaklıklar en az bilgimin olduğu konulardan biri. Kullanmadığım için bir şey de diyemiyorum bu sebeplerden dolayı.

Steelseries arctis alınmaz hocam HyperX alın diyen arkadaşın, HyperX’in çok kolay şekilde mikrofon giriş yerinin bozulduğundan haberi var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı