400 TL'ye R5 3500X için soğutucu önerisi

RGB canı cehenneme :D en iyisi olsun ışıksız olsun.

Bak bunu bilmiyordum.
Buldum linkleri hocam, burda daha ucuzlar. :D Ama @hadwiger veya benim attiklarimdan birini almaniz daha mantikli olur.

Görünüş olarak bazı kişilere kötü gözükebilir ama Noctua'nın üzerine soğutucu firması tanımam.

Buldum linkleri hocam, burda daha ucuzlar. :D Ama @hadwiger veya benim attiklarimdan birini almaniz daha mantikli olur.
Şaka gibi gerçekten :D

bu çok dikkatimi çekti.
Görünüş olarak bazı kişilere kötü gözükebilir ama Noctua'nın üzerine soğutucu firması tanımam.
Sessiz ve güçlü ama 2.El :D tehlikeli

R5 3500X işlemcim bulunmakta. F/P ürün arıyorum. Maksimum 400 TL civarı sizce en iyi ürün hangisidir? Aerocool Cylon 4 çok dikkatimi çekti ama bir fikir almak istedim.
40 tl arttırırsanız:

Noctua'ya kötü diyeni Allah çarpar hocam aman ancak fiyat performans dengesi insanı üzüyor yoksa Noctua D15 benim hayalim ancak fiyat çok karaborsa :)

Yanında Noctua'nın NT-H1 macunuda geliyor ve teslimat kapsamında adaptörlerin hepsi ekleniyor.
Montaj olarak ise SecuFirm2'den daha iyi bir montaj sistemi yok. Sayfada 3 yıl üzeri garantisi olduğundan da bahsediliyor.
Yalnız bunun malzemesi çelik yok artık. :D

Yalnız bunun malzemesi çelik yok artık. :D
Ekran Görüntüsü (73).png

peeehhh sıfır olsa bu fiyatta alırım da soğutucu için ikinci el almak çok mantıksız geldi. Taş patlasa 5 Derece fark edicek
Termal macun da yanında olduğundan bana daha çok kullanılmamış açık kutu ürünü gibi geldi, ama ikinci el de olabilir. Yerinizde olsam üzerine atlardım ama biraz Noctua fanboyluğumdan da olabilir. Bej ve kahverengi renk sitilini çok hoş buluyorum.
Arctic Freezer 34'de çok iyi bir soğutucu fiyatına göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı