4000-4500 TL monitör önerisi

AOC 24G2SP/BK 23.8"

Bunu almanı tavsiye ediyorum. Bu modelin SPU modeli var bir de. Yalnız stokta görünmüyor. Hemen hemen birebir modellerdir. Diğer baktıklarından daha üstün bir monitördür kendisi.
Bunun altına inmeye gerek yok. Eğer ineceksen G2412 alınmalı.

Bunu almanı tavsiye ediyorum. Bu modelin SPU modeli var bir de. Yalnız stokta görünmüyor. Hemen hemen birebir modellerdir. Diğer baktıklarından daha üstün bir monitördür kendisi.
Hocam bende bu segmentte monitör arıyorum. Rx560 kullanıyorum çok üst düzey FPS alamıyorum. Monitör değişmemin bir anlamı var mı ?

10 senelik bir 24 İnç Tv-Monitör kullanıyorum. Çok çok bilgisayarı değiştirmeyi düşünmüyorum aslında eldeki bütçemden dolayı. Sadece bir monitör değiştirmeli miyim diye düşünüyorum. Çok yeni oyunların yüksek grafik ayarlarının meraklısı değilim aslında.

Bunu almanı tavsiye ediyorum. Bu modelin spu modeli var bir de. Yalnız stokta görünmüyor. Hemen hemen birebir modellerdir. Diğer baktıklarından daha üstün bir monitördür kendisi.

İtopya'da G2412F indirimdeydi ama bitmiş o üzdü. Yeni diye kimse de pek yorum yapamıyordu. Zaten AOC sp modelini düşünüyorum ama Amazon'daki yorumlarda çok fazla ölü piksel iadesi, değişimi olduğu için ekstra şüphe ettim, forumlarda da benzer yorumlar vardı. Yabancı yorum olarak aldıktan 2-3 ay sonra da ölü piksel oluştuğunu söyleyen de vardı. Bu yorumlardan dolayı da ekstra şüphe ettim çünkü cidden fazla yaşanmış. Mümkünse uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. Yok yine de al diyorsanız başka model bulamadım zaten.

10 senelik bir 24 inç TV-monitör kullanıyorum. Çok çok bilgisayarı değiştirmeyi düşünmüyorum aslında eldeki bütçemden dolayı. Sadece bir monitör değiştirmeli miyim diye düşünüyorum. Çok yeni oyunların yüksek grafik ayarlarının meraklısı değilim aslında.

Eğer 144 FPS alabiliyorsan oynadığın oyunlarda evet alabilirsin ama alamıyorsan gereksiz olur.

10 senelik bir 24 inç TV-monitör kullanıyorum. Çok çok bilgisayarı değiştirmeyi düşünmüyorum aslında eldeki bütçemden dolayı. Sadece bir monitör değiştirmeli miyim diye düşünüyorum. Çok yeni oyunların yüksek grafik ayarlarının meraklısı değilim aslında.

Bende. Hatta benim TV-monitörün üretimi 5 yıl önce durdu.

10 yılı aşkın süredir linkteki Philips Monitörü kullanmaktayım, renklerinden görüntüsünden hala memnunum ama en azından 144 Hz monitöre geçmem gerektiğini düşünüyorum, bulabildiğim iyi gibi duran ve önerilen monitörlerden bazılarını ekliyorum, 4000 - 4500 TL civarı fiyatta olanlardan seçmeye çalışıyorum.
İstediğim özellikler 144 Hz veya üstü olması ve IPS panel olması ve görüntüsünün güzel olması. Tüm monitörlerin görüntüsü iyi midir bilmiyorum aralarındaki farklar nelerdir? Videolardan kıyaslasam bile kesin anlaşılacak şeyler değil bunlar.

ASUS VP249QGR.

MSI 24" G2412F.

MSI G244F 23.8"

@Saint Lucia'yı da birçok monitör konusunda gördüğüm için etiketlemek istedim önerilerinizi duymak isterim.

6000 yapabilirsen mis gibi monitör var.

ASUS TUF Gaming VG279Q1R​

Geri
Yukarı