4000-4500 TL monitör önerisi

Kaça satıyorsunuz ve garantisi var yani öyle değil mi? Kendim gelemem ama İstanbul'un neresinde olduğuna bağlı belki bir akrabama baktırtabilirim.
Tabi tabi 22 ay filan garantili. İstanbul Ataşehir deyim. Buyursun yardımcı olurum. İş yerim Pendik te arabaya yanıma alırım orada da teslim edebilirim. 4500 TL

Görüntü olarak fark yok mu veya çok mu az acaba? Bir de diğer kötü yanları neler g2Sp'ye kıyasla.

Boykotluymuş ve troy kart geçmiyormuş.

Kullanmamış kişiler arasındaki renk tonları farkını anlayamaz. Her panel farklı performans gösterir zaten. Eğer pivot özelliği aramıyorsanız SP modelini almanıza gerek yok. SPAE'de her türlü işinizi görecek bir monitör.
Boykot meselesini de duymadım. Haberleri kaçırdım galiba.

Kullanmamış kişiler arasındaki renk tonları farkını anlayamaz. Her panel farklı performans gösterir zaten. Eğer pivot özelliği aramıyorsanız sp modelini almanıza gerek yok. Spae'de her türlü işinizi görecek bir monitör.
Boykot meselesini de duymadım. Haberleri kaçırdım galiba.

Boykot mevzusu İsrail'le alakalı.

Pivot özelliğine şu ana kadar sahip olmadığım için arayıp aramadığımı bilmiyorum. Yani pivot özelliği dışında görüntü ve teknolojik özellik olarak bilinen bir farkları yok anladığım kadarıyla? Eğer öyleyse hoparlörü olması da başka bir açıdan + sı olmuş oluyor sanırım.

PttAVM'deki satıcı güvenilirse oradan alacağım gibi duruyor.

PttAVM sitesinde 2 yıl garanti yazsa da AOC sanırım her monitöre sabit 3 yıl garanti veriyormuş, kendi sitesinde öyle yazıyor AOC'nin.

Son düzenleme:
Pivot özelliğine şu ana kadar sahip olmadığım için arayıp aramadığımı bilmiyorum. Yani pivot özelliği dışında görüntü ve teknolojik özellik olarak bilinen bir farkları yok yani anladığım kadarıyla? Eğer öyleyse hoparlörü olması da başka bir açıdan + sı olmuş oluyor sanırım.

PttAVM'deki satıcı güvenilirse oradan alacağım sanırım.

PttAVM sitesinde 2 yıl garanti yazsa da AOC sanırım her monitöre sabit 3 yıl garanti veriyormuş, kendi sitesinde öyle yazıyor AOC'nin.

Hoparlör evet artı oluyor. Çok kaliteli olmasalar da yakından tatmin eder.
PTT üzerinden şahsen alışverişim olmadı. Pek önerdiklerini hatırlamıyorum yalnız.

Hoparlör evet artı oluyor. Çok kaliteli olmasalar da yakından tatmin eder.
PTT üzerinden şahsen alışverişim olmadı. Pek önerdiklerini hatırlamıyorum yalnız.

Satıcıyla ilgili şikayet varda birkaç şikayet gördüm 2. el ürün sattığına veya bozuk ürün satıp iade kabul etmediklerine dair. Bu gidişle alabileceğim düzgün bir model kalmıyor ne yapacağım bilemiyorum. 😞

Bayramda belki iyi bir model indirime girer diye mi beklesem mecburen ne yapsam? Elde olan ihtimallerin bitme riski de var ama yapabileceğim bir şey yok gibi duruyor.

Tabii tabii 22 ay filan garantili. İstanbul Ataşehir deyim. Buyursun yardımcı olurum. İş yerim Pendik'te arabaya yanıma alırım orada da teslim edebilirim. 4500 TL

Hala satmayı düşünüyor musunuz? İletişime nasıl geçebilirim sizinle acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı