4000-4500 TL'ye bilgisayar toplama

Cengiz321

Centipat
Daha fazla  
Sarı siteden veya güvenilir bir yerden kargo aracılığı ile 4000-4500 fiyat bandında bir bilgisayar önerir misiniz?

Peki 7000'e.

Olur mu?

Eğer dediğin oyunları oynayacaksan para ekleyip daha iyisini almalısın. Artık fiyatlar çok uçtu 5 bine telefon bulunmuyor :D 10 bin TL ile bile güzel performans alamazsın. 20 bin TL biriktir kaliteli bir bilgisayar al (20 bin TL'ye bile çok kaliteli olmaz haberin olsun). Fakat Xbox Series S'e bakabilirsin. Fiyatı 10 bin TL. God of War'i oynayamasanda çoğu oyunu oynarsın (God of War oynayamamanın sebebi Xbox'un PS özel oyunları açmaması. Yoksa donanımı iyi)

Benim şu anki sistem GTX 660 Ti iş i5'li bir şey açıyor. Bir God of War'ı açmıyor

Peki 7000'e

Olur mu?

Dostum 14.000'e RX6600 sistemler var. God of War ve Fortnite rahatça oynanılabilir.

Eğer dediğin oyunları oynayacaksan para ekleyip daha iyisini almalısın. Artık fiyatlar çok uçtu 5 bine telefon bulunmuyor :D 10 bin TL ile bile güzel performans alamazsın. 20 bin TL biriktir kaliteli bir bilgisayar al (20 bin TL'ye bile çok kaliteli olmaz haberin olsun). Fakat Xbox Series S'e bakabilirsin. Fiyatı 10 bin TL. God of War'i oynayamasanda çoğu oyunu oynarsın (God of War oynayamamanın sebebi Xbox'un PS özel oyunları açmaması. Yoksa donanımı iyi)

Series S almak çok saçma olur. God of War ve Fortnite çok yüksek sistem isteyen oyunlar değil abartmayın.

Dostum 14.000'e RX6600 sistemler var. God of War ve Fortnite rahatça oynanılabilir.

Series S almak çok saçma olur. God of War ve Fortnite çok yüksek sistem isteyen oyunlar değil abartmayın.

Oynar oymamasınada kalitesiz oynar. Ben açıkçası bilgisayar alacak olsam üstüne para ekleyip daha kaliteli almaya kalkışırım. God of War oynayacak adam daha yeni oyunlarada açılmak ister. Artık çıkan oyunlar malum çok sistem istiyor.
Xbox Series S önermenin amacı oyunları çok üst düzey oynatmasada da rahatça oynaması.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı