4000-4500TL Sistem önerisi

Ekstra olarak 8 GB daha RAM takarsan gayet memnun eder F/P bilgisayarı diyebiliriz bende bu şekilde almayı düşünüyorum.

Ekstra olarak 8 GB daha RAM takarsan gayet memnun eder F/P bilgisayarı diyebiliriz bende bu şekilde almayı düşünüyorum.
Kronik sorunlu ssd , ucu ucuna besleyen bir psu ve bütçeyi çok aşmışsınız .

Kronik sorunlu SSD, ucu ucuna besleyen bir PSU ve bütçeyi çok aşmışsınız.

Bu sistem 4400 TL ileride geliştirme yapılmadığı sürece PSU da yeterli evet SSD kronik sorunlu haklısınız.
Bu sistem 4400 TL ileride geliştirme yapılmadığı sürece PSU da yeterli evet SSD kronik sorunlu haklısınız.
Yani bütçeyi aşmadım

Yani bütçeyi aşmadım
En başta ayrı ayrı attığınızda sistem 5.200 tl atıyordu ve o zaman 700 tl aşmış oluyordunuz . Şimdi toplu halde attığınız için aşmadınız .Toplu halde görseydim aştınız demezdim zaten .

Yani Bilmiyorum Bu attığım şey Göz mü Boyuyor bende Bu Yukardakini Almak İstiyorum NE dersiniz
Zeiron ,Turbox,Izoly tarzı markalara bulaşmayın . 3. nesil işlemci , DDR3 sistem , Ekran kartı 4 gb ama göz boyamak için o şekilde belirtilmiş gt 730 rx 550 den bile zayıf bir kart . Harddiskleri genelde laptop harddiski koyuyorlar .

Geri
Yukarı