4000-5000 arası gaming laptop önerisi

Oğuzhan Turhal

Hectopat
Daha fazla  
4500-5000 TL bütçem mevcut. Masaüstü tercihinin daha iyi olacağını biliyorum fakat mobil olayı da önemli benim için çünkü yanımda olması gerek. O yüzden hem sıkıntısız oyun hem de cad cam programları calıstırıp büyük çapta olmasa da render alacak bir makine önerir misiniz? Benim aklımdan geçen MONSTER bir laptop tercih etmek ama tavsiyelerinizi bekliyorum.

4500-5000 TL bütçem mevcut. Masaüstü tercihinin daha iyi olacağını biliyorum fakat mobil olayı da önemli benim için çünkü yanımda olması gerek. O yüzden hem sıkıntısız oyun hem de cad cam programları calıstırıp büyük çapta olmasa da render alacak bir makine önerir misiniz? Benim aklımdan geçen MONSTER bir laptop tercih etmek ama tavsiyelerinizi bekliyorum.
MSI PX60 6QE-293TR İ7-6700HQ 16GB DDR4 GTX960M GDDR5 2GB Fiyatı
Büyük ihtimalle bu işinizi görecektir. Söyle ki 960M mobility kısmında büyük önem arz ediyor; ancak 960M bunun üzerinden kalkabilir diye düşünüyorum. Zaten 6. nesil olan Skylake mimarisi işlemci açısından size sorun yaşatmaz. 2.1kg ağırlığı da taşımada kolaylık sağlayacaktır. DDR4 16GB RAM taşıyan bilgisayara 128GB SSD de yerleştirince bir F-35 hızında(yanlış bilmiyorsam 1900km/h civarı olması lazım) ilerlemeye hazır olursunuz diyorum. İyi günler.

Son düzenleme:
Maddi durumunuzu sarsmayacak ise msı, bütçeniz kısıtlı rahat biri değil iseniz monster alın .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı