4000-5000 TL arası 27" monitör önerisi

Bütçe
4000-5000

Yako0

Centipat
Daha fazla  
Monitör arıyorum. Aradığım kriterler:

27 inç.
IPS panel.
1920x1080 veya daha fazlası.
165 Hz veya daha fazlası.
1ms.

Bütçe: 4000-5000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olabilir hocam.

27 inç olması istenmiş hocam.

Dostlarım İTopya Kartal OUTLET mağazasında 1 piksel ölü veya paneli değişti diye sıfır ürünleri satıyorlar, şuanda orada MSI 27" IPS 2K monitör 1 piksel ölü, 5300TL civarı satılmadı ise. Öneririm 2 monitör satın alıp total 7K civarı kâr ettim. Mağazalarda görüntüle diyerek bakabilirsiniz WEB sitesinden.

1686171739967.png

Örnek bu monitör, 5700 yerine 4900TL.

Dostlarım İtopya kartal outlet mağazasında 1 piksel ölü veya paneli değişti diye sıfır ürünleri satıyorlar, şu anda orada MSI 27" IPS 2K monitör 1 piksel ölü, 5300TL civarı satılmadı ise. Öneririm 2 monitör satın alıp Total 7K civarı kâr ettim. Mağazalarda görüntüle diyerek bakabilirsiniz web sitesinden.

Mağazaya gidip kendi gözüyle görmedikten sonra internetten outlet ürün sipariş vermek riskli hocam. Tavsiye etmiyorum.

Ayrıca arkadaşın güzel bir bütçesi var niye gidip sorunlu olan bir ürün alsın?

Son düzenleme:
Mağazaya gidip kendi gözüyle görmedikten sonra internetten outlet ürün sipariş vermek riskli hocam. Tavsiye etmiyorum.
Hocam sipariş ile alınmıyor, gidiyorsunuz monitörü kutudan çıkartıp bakıyorsunuz öyle alıyorsunuz. Elden sadece veriyor ve kart ile ödeme ile.

2. Örnek:
1686171933146.png
1686171941959.png

1686171833770.png

1686171844423.png

Tabii bu VA panel almayın örnek olarak attım. Orası A101 BIM gibi işliyor bu arada, erkenden gidip almanız gerek akşam 5 de kapanıyor, herkes alıyor. Ben 2K Asus TUF alırken 5dk geç gitseydim alamıyordum mesela :D Ve bu olayın herkesin haberi olsun ve bilinçlensin istiyorum. Gidip bakın ölü pikseli göremiyorsunuz bile. Bende 2 ölü piksel var biri ortada solda ve gözükmüyor oyunlarda falan diğeri ise sağ en altda oda direkt yok zaten görülmüyor. Ayrıca ölü pikselin büyümesi falan yalan, zaten garantili alıyorsunuz asus, msı garantili piksel büyür ise değişim vs. Yardımcı oluyorlar.

Dostlarım İTopya Kartal OUTLET mağazasında 1 piksel ölü veya paneli değişti diye sıfır ürünleri satıyorlar, şuanda orada MSI 27" IPS 2K monitör 1 piksel ölü, 5300TL civarı satılmadı ise. Öneririm 2 monitör satın alıp total 7K civarı kâr ettim. Mağazalarda görüntüle diyerek bakabilirsiniz WEB sitesinden.

Eki Görüntüle 1811514
Örnek bu monitör, 5700 yerine 4900TL.
Konu sahibine ise bu monitörü öneriyorum. Kendim kullanıyorum ve kullandığım en iyi monitör. Fakat alınca bulanık falan geliyor, menu den kurcalayarak ayarları yapman gerek.

Son düzenleme:
Konu sahibine ise bu monitörü öneriyorum. Kendim kullanıyorum ve kullandığım en iyi monitör. Fakat alınca bulanık falan geliyor, menuden kurcalayarak ayarları yapman gerek.

Onu alacağına gitsin Dell G2722HS alsın. Gerçi konuya ilk attığım AOC monitör Dell G2722HS'den bile daha iyidir.

Hem outlet hem de aşırı zamlı bir ürün öneriyorsunuz. Bütçeyi aşmaya değecek bir model değil.

Son düzenleme:
Onu alacağına gitsin Dell G2722HS alsın. Gerçi konuya ilk attığım AOC monitör Dell G2722HS'den daha iyidir.
Hocam örnek attım monitörleri mesela şuna bakın,
Mağazalara basarak fiyata bakın. Yarın bu kalmaz gider.

-- @Paper.C TN Panel diye beğenmediniz dimi :D Çok üstüne düşerek bakamıyorum, siz bakabilirsiniz uyguna IPS falan monitörler var.

Hocam örnek attım monitörleri mesela şuna bakın,
Mağazalara basarak fiyata bakın. Yarın bu kalmaz gider.

-- @Paper.C TN Panel diye beğenmediniz dimi :D Çok üstüne düşerek bakamıyorum, siz bakabilirsiniz uyguna IPS falan monitörler var.
Bu arada 27G2SPU, bunu parçalar🙌🏿

Yeni konular

Geri
Yukarı