4000-5000 TL arası monitör önerisi

Utkan Tokgöz

Hectopat
Daha fazla  
SP çok daha iyi. Aynı yerden aldım, 1 haftadır kullanıyorum ve herhangi bir sorun da çıkmadı. Güncel monitörlerde sıralama böyle olmalı: Lenovo ya da AOC, Gigabyte, MSI. Tabii bu sıralama fiyatlara göre değişiyor, şu anki fiyatlara göre en f/p AOC.

Sp çok daha iyi. Aynı yerden aldım, 1 haftadır kullanıyorum ve herhangi bir sorun da çıkmadı. Güncel monitörlerde sıralama böyle olmalı: Lenovo'ya da AOC, Gigabyte, MSI. Tabii bu sıralama fiyatlara göre değişiyor, şu anki fiyatlara göre en F/P AOC.

Vallahi hocam sizin de övdüğünüz gibi Sp'nin de çok övüldüğünü gördüm o fakat o MSI modelinin de çok övüldüğünü gördüm, 1-2 günüm var almak için o zamana kadar hem gelen yorumlara göre hem araştırıp hem de biraz içimden hangisi geçiyorsa ona göre karar vereceğim gibi :D

Vallahi hocam sizin de övdüğünüz gibi Sp'nin de çok övüldüğünü gördüm o fakat o MSI modelinin de çok övüldüğünü gördüm, 1-2 günüm var almak için o zamana kadar hem gelen yorumlara göre hem araştırıp hem de biraz içimden hangisi geçiyorsa ona göre karar vereceğim gibi :D
Bence attığımı alabilirsin. 180hz ve adaptive sync.

Bence attığımı alabilirsin. 180Hz ve Adaptive Sync.

O bayağı ilgimi çekti hocam, FreeSync ve Adaptive Sync arasında ki farkı bilmiyorum sadece, ve o monitör hakkında genel yorumları bulamadım. Modeli arattığımda benim attığım çıkıyor genelde. Hz hariç birebir aynılar mı?

MSI iyi fakat 4.5k'ya AOC varken alınmaz. Renk, ergonomi ve garanti açısından AOC daha iyi. Lenovo ile Gigabyte'ın fiyatı uçuk o yüzden alınmazlar şu an. Eğer AOC'un indirimi biterse MSI alabilirsiniz ama bence bitmeden AOC alın.

O bayağı ilgimi çekti hocam, FreeSync ve Adaptive Sync arasında ki farkı bilmiyorum sadece, ve o monitör hakkında genel yorumları bulamadım. Modeli arattığımda benim attığım çıkıyor genelde. Hz hariç birebir aynılar mı?
Modelin bir incelemesi yok ortada, şu anlık alınmaz.

Geri
Yukarı