4000-5000 TL arası monitör önerisi

MSI iyi fakat 4.5k'ya AOC varken alınmaz. Renk, ergonomi ve garanti açısından AOC daha iyi. Lenovo ile Gigabyte'ın fiyatı uçuk o yüzden alınmazlar şu an. Eğer AOC'un indirimi biterse MSI alabilirsiniz ama bence bitmeden AOC alın.

Modelin bir incelemesi yok ortada, şu anlık alınmaz.
Üstünü tamamlayabilirsem AOC alabilirim gibi fakat tamamlayamazsam bu G2412F mi yoksa benim paylaştığım G2412 mi?

SP çok daha iyi. Aynı yerden aldım, 1 haftadır kullanıyorum ve herhangi bir sorun da çıkmadı. Güncel monitörlerde sıralama böyle olmalı: Lenovo ya da AOC, Gigabyte, MSI. Tabii bu sıralama fiyatlara göre değişiyor, şu anki fiyatlara göre en f/p AOC.
msı daha ucuz ve 180 hz rapid ıps panel o daha iyi olmazmı sadece pivot farkı var AOC'da

msı daha ucuz ve 180 hz rapid ıps panel o daha iyi olmazmı sadece pivot farkı var AOC'da
Olmaz. 15 Hz'i zaten anlamayacaksın, Rapid IPS olayını da görsele koydum. 100 TL fark ile daha iyi renklere, ergonomiye ve site garantisine sahip olacaksın. AOC bu fiyattayken bu monitörleri hala niye kıyaslamaya çalışıyorsunuz ? Bütçe varsa en iyisi AOC. Hadi MSI 4k veya altı olsa anlarım da 4.4k, arada 100 TL fark var.

Üstünü tamamlayabilirsem AOC alabilirim gibi fakat tamamlayamazsam bu G2412F mi yoksa benim paylaştığım G2412 mi?
"Modelin bir incelemesi yok ortada, şu anlık alınmaz."

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    43,6 KB · Görüntüleme: 7
Olmaz. 15 Hz'i zaten anlamayacaksın, Rapid IPS olayını da görsele koydum. 100 TL fark ile daha iyi renklere, ergonomiye ve site garantisine sahip olacaksın. AOC bu fiyattayken bu monitörleri hala niye kıyaslamaya çalışıyorsunuz ? Bütçe varsa en iyisi AOC. Hadi MSI 4k veya altı olsa anlarım da 4.4k, arada 100 TL fark var.

"Modelin bir incelemesi yok ortada, şu anlık alınmaz."
teşekkürler bilgi için AOC alacağım bende son kararım o yönde

Yeni konular

Geri
Yukarı