4000-5000 TL arası oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
4000-5000

nicolatesIa

Centipat
Yer
kalifornia abd
Daha fazla  
İyi sosyaller biladerlerim. Bugün sizden tavsiye almak için yazıyorum. Hem iş hem oyun olsun gün içinde 15 saate yakın bilgisayar masasında oturuyorum. Haliyle bel, boyun ağrıları kaçınılmaz oluyor. Bu amaçla kullanım için rahat güzel ve dayanıklı koltuk tavsiyeleri istiyorum. Görünüş olarak xDrive 15'li beğendim ama fiyatı artmış onunda. O tarzda veya Hawk'ın güzel koltukları varsa cevaplarda buluşalım.

Bende oyuncu koltuğu var inanın hiç memnun değilim, Ofis koltuğundan şaşmayın bence.
Hawk'ın kumaş koltuğu hakkında olumlu çok dönüş var ama uzun oturumda fileli koltuk daha iyi bir seçenek olacaktır.

Hangisi var ve neden memnun değilsiniz?
Rampage ama genel olarak oyuncu koltuğu alınmaz çünkü sadece "oyuncu koltuğu" altında size odun satıyorlar, Karar sizin.

Link atar mısınız rica etsem?
Benim koltuğum bu ve ben memnun değilim karar sizin.
1698055722193.png

Arkadaşımın internet cafesine gidiyorum arada xDrive 15 var rahat beğeniyorum onu fakat dediğim gibi fiyatı yükseldi.

Bu fiyata düzgün bir şey bulmak inanın çok zor fiyat artması gerek artarsa xDrive toryum xDrive fırtına xDrive 15'li modellerini önerebilirim.

Hawk ürünleri nasıl bilginiz var mı?

Açıkçası hawk da güzel fakat yayıncılar tarafından sağlam reklam yapıldığı için bu kadar öne çıktı XDrive'den şaşmayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı