4000-5000 TL arası sistem tavsiyesi

Bütçe
4000-5000

Sevkan0

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba şu an PC almayı düşünüyorum 4000-5000 TL arası gibi bir bütçem var. Sistemi çoğunlukla oyun ve web tasarım için kullanacağım. Önerebileceğiniz en iyi F/P nedir? Aklımda GameGaraj Pollux 3T10 var ama orada ki ekran kartlarında stok pek yok. Şöyle ayarladım elimde olanlara göre. Pek fazla bilgili değilim donanım açısından.

Screenshot_2021-02-27-20-38-57-219_com.android.chrome.jpg

Acelen yoksa beklemeli, veya APU sistem alıp daha sonrasında ekran kartı almayı deneyebilirsiniz.
Ayrıca idarelik ikinci el bir ekran kartı da alabilirsiniz eğer APU istemiyorsanız.

Acelen yoksa beklemeli, veya APU sistem alıp daha sonrasında ekran kartı almayı deneyebilirsiniz.
Ayrıca idarelik ikinci el bir ekran kartı da alabilirsiniz eğer APU istemiyorsanız.

Ben beklerdim de kardeşimin derslerini vermesi lazım bana da en mantıklı Apu sistem toplamak geliyor.

Ama şimdi de alıp çıkmak istiyorum öyle aman aman oyunlarda oynamam işimi görsün ara da biraz oyun oynayayım kafasındayım.

Screenshot_2021-02-28-12-40-32-835_com.android.chrome.jpg

Şöyle bir şey nasıl olur iyi mi sizce.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı