4000-5000 TL İntel Tabanlı Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yardım eden arkadaşlarım hepinize teşekkürler. Bu arada Vatandan toplıyacağım o yüzden vatandan toplayarak resim olarak atarsanız sevinirim.

@King Benim attığım sistemi almanızı tavsiye ediyorum istedikleriniz hepsi o listede mevcut ise eğer. 980 Ti o fiyata koyabileceğiniz en iyi ekran kartıdır.

Yani bunu ;
Vatan 5000.png

• Alternatif olarak 4690K + GTX 980 veya R9 390X'li sistem alınabilir.

@Batuhan A. SSD yi corsair force yapabilirsin 120 GB lik modeli daha iyi FURY giriş seviyesi SSD. İşlemcide 4590 olabilir. Bak vatandan toplamışsın başka siteden topladıklarından kısmışsın. Demek ki vatan daha pahalı bende o yüzden öyle bir sistem önerdim.

@Batuhan A. SSD yi corsair force yapabilirsin 120 GB lik modeli daha iyi FURY giriş seviyesi SSD. İşlemcide 4590 olabilir. Bak vatandan toplamışsın başka siteden topladıklarından kısmışsın. Demek ki vatan daha pahalı bende o yüzden öyle bir sistem önerdim.

Arkadaş en başta topladığı sisteme SSD'yi eklememiş ve diğer yani vatan bilgisayardan topladığı sisteme SSD eklemiş ve sistemi düşürmüş.

@Suicmez
  1. SSD'yi yükseltirse gözle görülür bir fark elde edemeyecek.
  2. 4460 ile 4590 arasındada gözle görülür bir fark yok.
  3. Yukarıdaki bileşenler için Titan X'e yakın performans veren bir kart yerine GTX 980 tercih edilmemeli. Oyunu ekran kartı oynatıcak SSD'de değil işlemci de değil.

@Suicmez
  1. SSD'yi yükseltirse gözle görülür bir fark elde edemeyecek.
  2. 4460 ile 4590 arasındada gözle görülür bir fark yok.
  3. Yukarıdaki bileşenler için Titan X'e yakın performans veren bir kart yerine GTX 980 tercih edilmemeli. Oyunu ekran kartı oynatıcak SSD'de değil işlemci de değil.
Konuyu takip edemiyorum fakat SSD her türlü gözle görülür bir fark yaratacaktır.

@Ahmet YEŞİL SSD'nin olup olmamasından bahsetmiyorum. HyperX Fury ile Corsair SSD'si arasında gözle görülür bir fark olmayacaktır diyorum. Konuyu takip etmeden yorum yapmayınız birdaha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batuhan, senle Skypeden görüşme şansım var mı? Bir kaç sorum olucak da.

Son düzenleyen: Moderatör:
LinusTechTips Youtube kanalinda Gigabyte GTX 980 Ti incelemesi vardi. İngilizceniz yeterli ise bakmanizi oneririm, kart gercekten fiyatini hak ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı