4000 - 5000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
3000-4000

emrylgn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba genelde oyun oynarken arkada müzik dinlerim. Bu fiyat bütçeye çok fazla kulaklık bulunuyor ne alacağımı bilmiyorum. Kulak üstü bir model arıyorum kablolu veya kablosuz hiç fark etmez yeter ki performansı iyi olsun. Anakartım ASUS Prime H510M-R. Bütçeyi biraz daha zorlayabilirim. Önerileriniz için teşekkürler.

O bütçeye alabileceğiniz kulaklıkları anakartınızla besleyemezsiniz.
HiFiMan HE400SE ASUS Xonar AE ses kartı kombinasyonunu öneririm. Kendim kullanıyorum harikalar.

Son düzenleme:
Mikrofon zorunlu değil harici mikrofonum var.
Closed-back olarak AKG K361 öneririm.

Open-back olarak HiFiman HE400SE ve AKG K612 Pro öneririm.

K361 için amfi gerekmiyor ancak diğer ikisi için gerekiyor. Amfi önerisi için biraz bakınayım.

Diğer bir seçenek de şu: Beyerdynamic DT 900 Pro X alırsanız ek bir şeye ihtiyacınız olmaz. Ayrıca açık akustik bir kulaklıktır.

DT 770 Pro 80 Ohm'u besleyemez H510M-R'deki ses yongası. Bu sebeple tavsiye etmem. DT 770 Pro için de 32 Ohm versiyonunu almak ayıp olur, o yüzden DT 770 Pro'yu ben olsam almazdım. Ses karakteri V-Shape olduğu için tizler parlak, basslar ön planda. Midler sönük kalıyor. Amfi almaya değmez bence.

Tabii kulaklık işi tercih meselesi ama Ohm kısmı nesnel.

Open-back ise Sennheiser Hd560s diyorum, ekstra amfi gerekmiyor, ALC3254(laptop), ALC892(masaüstü),(Poco F3(dac/amp olmayan dönüştürücüyle)) referans olarak bunlarla denedim.

Dt770 Pro 80 ohm önermiyorum kulaklık kendi içinde yankı yapıyor, sinir bozucu.

Open-back ise Sennheiser HD560s diyorum, ekstra amfi gerekmiyor, ALC3254(laptop), ALC892(masaüstü),(POCO F3(dac/amp olmayan dönüştürücüyle)) referans olarak bunlarla denedim.

DT770 Pro 80 ohm önermiyorum kulaklık kendi içinde yankı yapıyor, sinir bozucu.

Hocam biraz araştırdım sağlam bir şeye benziyor bilgisayara takıp direkt kullanabilir miyim? Sadece LoL oynayıp arkada müzik dinleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı