4000-5000 TL Sistem Önerisi

Aybrk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ailemi ikna etmeye yakınım o yüzden sizden yardım istiyorum.
Elimde 4000-5000 TL gibi bir bütçe var. Bu para ile bana oyun oynatabilecek bir bilgisayar istiyorum.
Oynadığım oyunlar genelde CS:GO, EU4 gibi oyunlar ama tabii ki GTA 5 gibi yüksek bütçeli oyunlar da oynarım.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör dahil mi?

Evet çok iyi olur
Monitörü yoktur şunlardan biri özelleştirilebilir:

Attığınız ilk cihaz gayet güzel görünüyor ama msi armor modellerinde ısınma sorunu var diye biliyorum soğutma yetersiz geliyormuş.

Arkadaşlar merhaba. Ailemi ikna etmeye yakınım o yüzden sizden yardım istiyorum.
Elimde 4000-5000 TL gibi bir bütçe var. Bu para ile bana oyun oynatabilecek bir bilgisayar istiyorum.
Oynadığım oyunlar genelde CS:GO, EU4 gibi oyunlar ama tabii ki GTA 5 gibi yüksek bütçeli oyunlar da oynarım.
Şimdiden teşekkürler.

Anakartı B450M S2H ve Ram'i 16gb yaparak almanızı öneririm.

Monitör:

Bu ikisi arasında ki fark nedir?Yani bütceden kısıp asus almaya değermi?

Arkadaşlar bu sistemde karar kıldım.Ama aklımda bir soru var,işlemciyi AMD Ryzen 2600x yaptım acaba anakartı b450m-k yapmalımıyım ekran kartı ile ana kart darboğaz yaparmı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı