4000-5000 TL Sistem Önerisi

Aybrk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ailemi ikna etmeye yakınım o yüzden sizden yardım istiyorum.
Elimde 4000-5000 TL gibi bir bütçe var. Bu para ile bana oyun oynatabilecek bir bilgisayar istiyorum.
Oynadığım oyunlar genelde CS:GO, EU4 gibi oyunlar ama tabii ki GTA 5 gibi yüksek bütçeli oyunlar da oynarım.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör dahil mi?

Evet çok iyi olur
Monitörü yoktur şunlardan biri özelleştirilebilir:

Attığınız ilk cihaz gayet güzel görünüyor ama msi armor modellerinde ısınma sorunu var diye biliyorum soğutma yetersiz geliyormuş.

Arkadaşlar merhaba. Ailemi ikna etmeye yakınım o yüzden sizden yardım istiyorum.
Elimde 4000-5000 TL gibi bir bütçe var. Bu para ile bana oyun oynatabilecek bir bilgisayar istiyorum.
Oynadığım oyunlar genelde CS:GO, EU4 gibi oyunlar ama tabii ki GTA 5 gibi yüksek bütçeli oyunlar da oynarım.
Şimdiden teşekkürler.

Anakartı B450M S2H ve Ram'i 16gb yaparak almanızı öneririm.

Monitör:

Bu ikisi arasında ki fark nedir?Yani bütceden kısıp asus almaya değermi?

Arkadaşlar bu sistemde karar kıldım.Ama aklımda bir soru var,işlemciyi AMD Ryzen 2600x yaptım acaba anakartı b450m-k yapmalımıyım ekran kartı ile ana kart darboğaz yaparmı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı