4000-5200 TL'ye oyun koltuğu tavsiyesi

Bütçe
4500-5200

SAGKOLIK

Decapat
Daha fazla  
Bu sene parlementer münazara yapmaya başladım ve online turnuvalar sebebiyle çok fazla vakit harcıyorum koltukta. Yani terletme olmaması için kumaş tercihimdir. Boyum 1.65 varı, buna göre önerilerinizi yaparsanız çok iyi olur. Şimdiden herkese iyi sosyaller.

Kumaş Oyuncu Koltuğu | Zio Gaming | Premium Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs burdan kendin özgün olarak tasarlayabilirsin. Hem kaliteli de bir marka. Eğer istemiyorum dersen xDrive bakabilirsin.
Boyuma uygun mu ondan emin değilim

Kumaş Oyuncu Koltuğu | Zio Gaming | Premium Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs buradan kendin özgün olarak tasarlayabilirsin. Hem kaliteli de bir marka. Eğer istemiyorum dersen xDrive bakabilirsin.

Boyuma uygun mu ondan emin değilim ayrıca özelleştirmeler gereksiz pahalı geldi yani sırf gönderim bile 200 TL bir montaja 200 TL vermek çok geliyor. Ya da isim yazdırma falan çok uçuklar.

Hawkda da yastığın düşmesi gıcırdama gibi problemler olduğu denmiş.

Boyuma uygun mu ondan emin değilim ayrıca özelleştirmeler gereksiz pahalı geldi yani sırf gönderim bile 200 TL bir montaja 200 TL vermek çok geliyor. Ya da isim yazdırma falan çok uçuklar.
Hocam gerekli olan her şeyi fulleseniz bile 7000 falan oluyor. Sizin bütçenize de uygun olabilir ama beğenmedim diyorsanız xDrive modellerine bakabilirsiniz.

Hocam gerekli olan her şeyi fulleseniz bile 7000 falan oluyor. Sizin bütçenize de uygun olabilir ama beğenmedim diyorsanız xDrive modellerine bakabilirsiniz.

Hocam boyum için test edeceğim. Aynı boyutlardaki bir koltukta. Ve kupon kodu var 570 TL indirim sağlıyor bu da sünger 4D kol ve kol süngerini neredeyse beleşe getiriyor. Yani ziodan kullanacağa benziyorum.

Geri
Yukarı