4000-6000 TL arası FreeSync destekleyen monitör önerisi

Bütçe
4000-6000
G24F-2 ile neredeyse 2 katı fıyatı var diyebilir bu 2 katı fiyatı vermeye değer mi sizce peki değmeyecekse G24F-2 daha mantıklı olmaz mı acaba?

Bütçe el veriyorsa değer. Bütçe sıkıntılıysa G24F-2'de F/P bandında şu an. Geçen senede bu fiyatlara düşmüştü. Ekmek alır gibi aldı millet.
Güzel monitördür. Bütçe zorluyorsa alabilirsin.
Fakat AOC renk ve ergonomi olarak önde. 165Hz'lik modelini de tercih edebilirsin.

Bütçe el veriyorsa değer. Bütçe sıkıntılıysa G24F-2'de F/P bandında şu an. Geçen senede bu fiyatlara düşmüştü. Ekmek alır gibi aldı millet.
Güzel monitördür. Bütçe zorluyorsa alabilirsin.
Fakat AOC renk ve ergonomi olarak önde. 165Hz'lik modelini de tercih edebilirsin.
g24f-2 fıyatı dedıgınız gıbı gayet makul 1000-1500 lira koyup daha iyi birşey söylediklerimiz dışında ne olabılır acaba varmı aklınız da

G24F-2 fıyatı dedıgınız gıbı gayet makul 1000-1500 lira koyup daha iyi bir şey söylediklerimiz dışında ne olabılır acaba var mı aklınız da

4-5K arasında önerilen AOC'lar var. AOC ve Gigabyte sağlam ürünler. Bunlara alternatif Dell modelleri bulunuyor. Fakat Dell'den üstün model burada konuşulanlar.

27 inç olarak MSI mevcut MSI Optix MAG274R2 27'' 165Hz 1MS(MPRT) G-Sync OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Güzel üründür. Mağazadan ölü pikseline baktırırsın.

BenQ Mobiuz 23.8" EX240N 1ms 165hz HDMI,DisplayPort FreeSync Premium Gaming Monitör BenQ var. Alternatif. Ne iyi ne kötü.

Çok önermekte istemiyorum. Monitör çöplüğü oluyor konu. F/p olarak önerdiklerimize yönelmen yeter. Bütçe belli çünkü.

4-5K arasında önerilen AOC'lar var. AOC ve Gigabyte sağlam ürünler. Bunlara alternatif Dell modelleri bulunuyor. Fakat Dell'den üstün model burada konuşulanlar.

27 inç olarak MSI mevcut MSI Optix MAG274R2 27'' 165Hz 1MS(MPRT) G-Sync OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Güzel üründür. Mağazadan ölü pikseline baktırırsın.

BenQ Mobiuz 23.8" EX240N 1ms 165hz HDMI,DisplayPort FreeSync Premium Gaming Monitör BenQ var. Alternatif. Ne iyi ne kötü.

Çok önermekte istemiyorum. Monitör çöplüğü oluyor konu. F/p olarak önerdiklerimize yönelmen yeter. Bütçe belli çünkü.
Msi dikkatimi cektı fresync olsaydı değerlendirebilirdim senide çok yordum teşekkür ediyorum ayrıca

son bir sorum daha var mazur görün
Dell 27" G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
vs
g24f-2 hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
MSI dikkatimi cektı FreeSync olsaydı değerlendirebilirdim seni de çok yordum teşekkür ediyorum ayrıca

Aslında var. Adaptive Sync ile FreeSync aynı anlama geliyor ve amaçları aynı.
Sen monitör üzerinden Adaptive Sync açtığında AMD üzerinde komplike Adaptive Sync gibi bir ibare çıkıyor. Zaten kart üzerinden FreeSync açıyorsun. Uyumsuzluk olmaz.

MSI dikkatimi cektı FreeSync olsaydı değerlendirebilirdim seni de çok yordum teşekkür ediyorum ayrıca

Son bir sorum daha var mazur görün
Dell 27" G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
Vs
G24F-2 hangisini önerirsiniz?

Baktığın Dell'i beğenirim. Kullanıcıyı asla üzmez. Fakat G24F-2 daha üstün özelliklere sahip.

Aslında var. Adaptive Sync ile FreeSync aynı anlama geliyor ve amaçları aynı.
Sen monitör üzerinden Adaptive Sync açtığında AMD üzerinde komplike Adaptive Sync gibi bir ibare çıkıyor. Zaten kart üzerinden FreeSync açıyorsun. Uyumsuzluk olmaz.

Baktığın Dell'i beğenirim. Kullanıcıyı asla üzmez. Fakat G24F-2 daha üstün özelliklere sahip.
o halde msi ile g24f-2 arasında bir seçim yapacagım ona göre karar verıp alacagım

O halde MSI ile G24F-2 arasında bir seçim yapacagım ona göre karar verıp alacagım

MSI, Vatan satışı olduğu için güzel olur ve 27 inç. Gidip görüp almak test ettirmek iyi bir avantaj sağlıyor. İtopya iyi ürün satıyor fakat sorunlu ürünlere "ha" deyince yardımcı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı