4000-6000 TL arası Gaming Laptop

#Yiğit#

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Gaming laptop almak istiyorum malum üniversiteye gideceğim o yüzden tavsiye almak istiyorum şöyle sağlam her oyunu sağlam oynayabileceğim bir laptop.
CsGO,PUBG, RS6,ETS 2, PES-FİFA 17-19 oynuyorum genelde
Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden :)

Son düzenleme:
1080P oyun deneyimi için 4GB 1650 ekran kartlı, 480GB SSD depolama ile söylediğiniz fiyat bandında önerebileceğim bir bilgisayar.

1080P oyun deneyimi için 4GB 1650 ekran kartlı, 480GB SSD depolama ile söylediğiniz fiyat bandında önerebileceğim bir bilgisayar.
Peki bunda ileride ram arttırma gibi işlemler yapılabiliyo mu yani daha da iyi hale getirmek için parça ekleme yapılabilir mi?

Yani Monsterdan daha mı iyi özellikleri olsun vereceği FPS değerleri bilgisayar konusundan hiç anlamam yani tek tük şeyler biliyorum genelde CS:GO oynuyorum yani rahatça hiç kasmadan alabileceğim en yüksek FPS tahmini ne olabilir bu sistem ile
Birde bu PC nin İ7 versiyonu varmış o daha iyi galiba sizce İ7 olan versiyonu mu yoksa İ5 versiyonu mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı