4000-6000 TL arası telefon önerisi

Yanlış bilgi
Bütçeyi 400TL'cik aşmaya kesinlikle değer arkadaşların dediği gibi:

Redmi Note 10S'in kamera çözünürlüğü ve özellikleri, batarya kapasitesi, ekran özellikleri, işlemci, hızlı şarj vs olarak Samsung'dan daha üstün bu bir gerçek bence hemfikir olalım. Ve fiyat olarak da uygun. Karar sizin ama sonradan pişman olmayın. :)

Ayrıca buraya bakın: Dünyanın en güçlü mobil oyun işlemcisi: MediaTek Helio G95 - ShiftDelete.Net o telefonun kullandığı işlemci ve burada oyunlarda iyi olduğu söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 10S'in kamera çözünürlüğü ve özellikleri, batarya kapasitesi, ekran özellikleri, işlemci, hızlı şarj vs olarak Samsung'dan daha üstün bu bir gerçek bence hemfikir olalım. Ve fiyat olarak da uygun. Karar sizin ama sonradan pişman olmayın. :)

Ayrıca buraya bakın: Dünyanın en güçlü mobil oyun işlemcisi: MediaTek Helio G95 - ShiftDelete.Net o telefonun kullandığı işlemci ve burada oyunlarda iyi olduğu söyleniyor.

G95 G90'nın hız aşırtılmış versiyonu ve birkaç yeni teknoloji barındırıyor ek olarak. 732G ayarında bir işlemci. Exynos 1280 750G'den daha iyi her konuda. Yani işlemci konusunda daha iyi olma gibi bir şansı yok. Ekranın renk konusunda daha iyi olduğu kesin fakat 120Hz daha cazip şahsen. Şarj olma konusunda haklısınız. Kapasite konusunda üstün fakat 6000MAH 15W ile bayağı yavaş şarj olacaktır. Yazılım sebebiyle kameraları eşit neredeyse internette bulabilirsiniz.

M52 kamera olarak Note 10s modelinden iyi. Arada sensör farkı da var ayrıca.

İyi bir işlemci. Güç tüketimi konusunda beğenmedim Exynos 1280 modelini.

Note 10S Realme 8 ile aynı sensöre sahip. Ve testlerde çok daha başarılı Realme 8, M33'e göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 10S Realme 8 ile aynı sensöre sahip. Ve testlerde çok daha başarılı Realme 8, M33'e göre.
Ben M52 modelinden bahsediyordum. Realme 8 ile Note 10s aynı sensöre sahip değil. Realme 8 de Sony IMX682 var, Note 10s modelinde OmniVision OV64B var. Ayrıca Realme 8 ile M33 kıyaslaması hiç görmedim, bahsettiğin videoyu atar mısın?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı