4000-6000 TL arası telefon tavsiyesi

cgrrx

Decapat
Arkadaşlar merhaba 4000-6000 TL arası telefon tavsiye edebilir misiniz?
Ben biraz araştırmıştım ve şu modeller ilgimi çekti.
Xiaomi Mi 11 Lite (tasarımını çok beğendim)
Xiaomi Redmi Note 10Pro.
Samsung Galaxy S20FE.
Xiaomi biraz gözümü korkutuyor çünkü işletim sistemi kötü diyenler var ve ister istemez huzursuz ediyor bu durum.
Sizler de bu fiyat aralığında öneriniz veya bu telefonlar hakkındaki yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba 4000-6000 TL arası telefon tavsiye edebilir misiniz?
Ben biraz araştırmıştım ve şu modeller ilgimi çekti.
Xiaomi Mi 11 Lite (tasarımını çok beğendim)
Xiaomi Redmi Note 10Pro.
Samsung Galaxy S20FE.
Xiaomi biraz gözümü korkutuyor çünkü işletim sistemi kötü diyenler var ve ister istemez huzursuz ediyor bu durum.
Sizler de bu fiyat aralığında öneriniz veya bu telefonlar hakkındaki yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

S20 FE SD 865 ezer geçer.
Her türlü S20 FE SD 865.
Daha alt bütçede Samsung A52s veya Samsung A52 tercih edilmeli.

Hocam merhaba:) sizin mesajlarınızı forumdan okuyup zaten Samsung'u düşünmüştüm. A52'yi inceledim lakin kronik kasa problemi vs var diyorlar ve içime sinmedi.
Bu model de Snapdragon yazıyor ama gene de emin olamadım bu mudur sizin önerdiğiniz model? https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s20-fe-128-gb-snapdragon-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV00000Q71QT?magaza=KırmızıElma&url_src=and-product-detail

S20 FE SD 865 ezer geçer.
Her türlü S20 FE SD 865.
Daha alt bütçede Samsung A52s veya Samsung A52 tercih edilmeli.

@Elan Morin Tedronai

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin mesajlarınızı forumdan okuyup zaten Samsung'u düşünmüştüm.A52'yi inceledim lakin kronik kasa problemi vs var diyorlar ve içime sinmedi.
Bu modelde Snapdragon yazıyor ama gene de emin olamadım bu mudur sizin önerdiğiniz model? https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s20-fe-128-gb-snapdragon-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV00000Q71QT?magaza=KırmızıElma&url_src=and-product-detail

Evet hocam bu model.
Ayrıca A52 modelinde esneme sorunu sadece ilk parti cihazlarda nadiren vardı.
A52s modelinde böyle bir sorun yok.

Evet hocam bu model.
Ayrıca A52 modelinde esneme sorunu sadece ilk parti cihazlarda nadiren vardı.
A52s modelinde böyle bir sorun yok.

Hocam peki kulaklık ve akıllı saat öneriniz var mıdır? Kulaklıkta limitim 1500TL'ye kadar çıkabilir kulak içi Bluetooth istiyorum, müzik dinlemek için.
@Elan Morin Tedronai
Hocam 8 GB RAM 256 GB hafızalısını alma imkanım var alayım mı yoksa 6 GB RAM 128 GB hafızalısını mı önerirsiniz ikisi de Snapdragon ve aralarındaki fiyat farkı 400TL.

Son düzenleme:
Hocam peki kulaklık ve akıllı saat öneriniz var mıdır? Kulaklıkta limitim 1500TL'ye kadar çıkabilir kulak içi Bluetooth istiyorum, müzik dinlemek için.
@Elan Morin Tedronai
Hocam 8 GB RAM 256 GB hafızalısını alma imkanım var alayım mı yoksa 6 GB RAM 128 GB hafızalısını mı önerirsiniz ikisi de Snapdragon ve aralarındaki fiyat farkı 400TL.

Karar sizin hocam alabiliyorsanız alın. Birkaç yıl sonra 8 GB olması avantaj olur ama şart değil.

Kulaklık ve saat kısmında bilgim yok maalesef.

Geri
Yukarı