4000-6000 TL civarında ekran kartı önerisi

Akurtbas

Hectopat
Arkadaşlar bu fiyatlara şu anda ekran kartı olarak ne alabilirim? 1650 Super ve 1660 Super almayı çok istiyordum ama fiyatları çok uçuk. Muhtemelen talepden dolayi bu kartların fiyatları bile RTX 3060 fiyatlarına gelmiş. Bildiğiniz bir model falan varsa önerilere açığım. İkinci ele düşmek istemiyorum.

Bence ocak ayını bekleyin derim. Intel, Nvidia ve Amd ekran kartlarını tanıtacak. CES 2022 de fiyatları ve özellikleri hakkında daha çok bilgimiz olacak.

Bence ocak ayını bekleyin derim. Intel, Nvidia ve Amd ekran kartlarını tanıtacak. CES 2022 de fiyatları ve özellikleri hakkında daha çok bilgimiz olacak.
Orta-Giriş seviye ekran kartların fiyatları düşer mi dersin? Yeni yılda artan asgari ücretle beraber talep daha da artar diye düşünüp elimi çabuk tutayım dedim ben de.

Orta-Giriş seviye ekran kartların fiyatları düşer mi dersin? Yeni yılda artan asgari ücretle beraber talep daha da artar diye düşünüp elimi çabuk tutayım dedim ben de.
Bende ekran kartı alacağım ve inanın bu konuda ben de ne olur bilmiyorum. Bu konuda daha bilgili arkadaşlarımız yazacaklardır ama ben iki açıdan beklemeye karar verdim. 1- Gtx 1650 ile 1650 Super arasında ciddi performans farkı var. Şu anda 1650 super bulmak çok zor. An itibariyle Gtx 1650’ler 4600TL(2 hafta önce 7000TL idi) yeni çıkan giriş seviye kartların kur bu seviyede olursa 4600TL’den daha fazla olacağını düşünmüyorum. 5000TL olsa bile 6 taksitle alırım. En azından daha güncel 1650 super gücünde bir ekran kartım olur.
2-Intel ve yanlış bilmiyorsam NVIDIA da ocak sonunda kartları satışa sunacak.
Yani, zamansal olarak çok fazla beklemeyeceğiz. Ve üç marka da giriş seviye ekran kartlarını tanıtacağı için piyasada seçenek artar bu da biz kullanıcılara olumlu yansır diye düşünüyorum. (Umarım)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı