4000-6000 TL telefon tavsiyesi

kruzenach25

Centipat
Gün içinde telefonumla neredeyse hiç işim olmuyor oyun oynamıyorum. Sadece 1 2 saat Instagram'da geziyorum bir de dışarı çıkınca müzik dinliyorum o kadar şu an elimde J7 Prime var belli bir süredir Custom ROM ile kullanıyorum, fakat telefon yavaştan ömrünü yitirmeye başladı. Günlük kullanımda memnun edecek bir telefon öneriniz var mı?

Gün içinde telefonumla neredeyse hiç işim olmuyor oyun oynamıyorum. Sadece 1 2 saat Instagram'da geziyorum bir de dışarı çıkınca müzik dinliyorum o kadar şu an elimde J7 Prime var belli bir süredir Custom ROM ile kullanıyorum, fakat telefon yavaştan ömrünü yitirmeye başladı. Günlük kullanımda memnun edecek bir telefon öneriniz var mı?

Arkadaşın dediği gibi Realme C55 iyi bir seçenek fakat sen yine Tecno Camon 19a bakabilirsin.

Bunlardan daha iyi bir telefon bulamazsın bu fiyatlarda.

Bunlardan daha iyi bir telefon bulamazsın bu fiyatlarda.

Peki bunlardan hangisini önerirsiniz Realme C55'mi? yoksa Redmi Note 8'mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı