4000₺ claw tutuş için mouse önerisi

Bütçe
4000
2. el Beast X'te bakılabilir.

Valla ömürlük mouse arıyorum şu an Rampage Fury X var bende memnunum fakat her şeyin en iyisi olsun kafasındayım. O yüzden ikinci ele de çok yanaşmak istemiyorum. Fareyi satıp üstüne biraz eklemek istiyorum 4K maksimum bütçe. Bu Lamzu veya Ninjutso Sora'lar isim ve görünüm olarak güzel. Razer'a pek yanaşasım gelmiyor sanki Türkiye'de çok abartılıyor gibime geliyor. Ama herkes Razer Razer diyorsa vardır elbet bir şey ona yönelecek gibiyim.

Da V3 Pro kullanıyorum. Fazla diyebilecek bir şey yok. Ömürlük bir mouse, inanılmaz hafif ve kaç kere düşürmeme rağmen hala daha sağlam. Şarja en son ne zaman taktım hatırlamıyorum bile.

O zaman sana güvenerek alacağım bunu reis. Fakat bunun 4K dongle'ına nasıl erişicez Türkiye'ye satış bulamadım.

Peki hocam o konuyu biraz araştırırım ben satış bulamadım sahibindende de yok. Önemli olan husus kablolu kullanım sunuyor mu? Tabii sunmaması saçma olurdu ama biz işimizi garantiye alalım.

Sunuyor. Kablosuza göre rahat olmasa da gayet iyi. Zaten çok ihtiyacınız olmaz.

4K dongle ye gerek yok hocam o fark o kadar anlaşılmaz diye düşünüyorum
Tabii 4K için en az 360Hz monitörünüzün ve üst düzey iyi bir işlemcinin de olması gerekiyor.

Şimdiden hayırlı olsun
Razer DeathAdder V3 Pro ailesine hoş geldiniz.

4K dongle ye gerek yok hocam o fark o kadar anlaşılmaz diye düşünüyorum.
Tabii 4K için en az 360Hz monitörünüzün ve üst düzey iyi bir işlemcinin de olması gerekiyor.

Şimdiden hayırlı olsun.
Razer DeathAdder V3 Pro ailesine hoş geldiniz.

Hocam monitörüm 360Hz. Oyunlara da çok önem veriyorum acaba 4K çok fark eder mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı