4000₺ claw tutuş için mouse önerisi

Bütçe
4000
Her mesajda deathaddler V3 Pro fanı görüyorum. Teknik olarak daha iyi fareler var ama Razer diye fanboyluk yapmanın alemi yok. Razer'ın ürünleri yurt dışında bile overpriced olarak tagleniyor. Evet kaliteli ama fazla pahalı. Çoğu oyuncu bu tarz 3. parti yapımcıların yaptığı kaliteli mouselara geçerken hala 1000hz mouse savunmanın alemi yok. 1000-4000Hz mouse arasındaki farkı zaten düz çevirmede herkes anlayamaz ama mouse'un daha tutarlı hale gelmesini sağlıyor ve özellikle de mouse'u daha smooth kullanmanı ve flick atışlarda daha kontrollü olmana yardımcı oluyor.

Her mesajda deathaddler V3 Pro fanı görüyorum. Teknik olarak daha iyi fareler var ama Razer diye fanboyluk yapmanın alemi yok. Razer'ın ürünleri yurt dışında bile overpriced olarak tagleniyor. Evet kaliteli ama fazla pahalı. Çoğu oyuncu bu tarz 3. parti yapımcıların yaptığı kaliteli mouselara geçerken hala 1000hz mouse savunmanın alemi yok. 1000-4000Hz mouse arasındaki farkı zaten düz çevirmede herkes anlayamaz ama mouse'un daha tutarlı hale gelmesini sağlıyor ve özellikle de mouse'u daha smooth kullanmanı ve flick atışlarda daha kontrollü olmana yardımcı oluyor.
Alnı öpülesi.
Helios 2 Pro XD3V3 4K tartışmaya bile gerek duyulmaksızın en iyi seçenek. O donanıma sahip bir mouse'u daha bulamazsınız bu bütçede.

Eki Görüntüle 2169790
Bunları söylerken bu kim abi demeyin diye paylaşıyorum. Sadece CS'de tahmini 15 bin saat geçmişim var.

Ben e-sporculara karşı oynayan adamım bu tavsiyeyi veriyorsam bir nedeni var. Siz daha keleş elodan yukarı çıkamazken ben maçlarda sizin hayranlıkla baktığınız e-sporculara karşı oynadım yıllarca.

Gene de V3 Pro diyorum hocam.

Her mesajda deathaddler V3 Pro fanı görüyorum. Teknik olarak daha iyi fareler var ama Razer diye fanboyluk yapmanın alemi yok. Razer'ın ürünleri yurt dışında bile overpriced olarak tagleniyor. Evet kaliteli ama fazla pahalı. Çoğu oyuncu bu tarz 3. parti yapımcıların yaptığı kaliteli mouselara geçerken hala 1000Hz mouse savunmanın alemi yok. 1000-4000Hz mouse arasındaki farkı zaten düz çevirmede herkes anlayamaz ama farenin daha tutarlı hale gelmesini sağlıyor ve özellikle de fareyi daha smooth kullanmanı ve flick atışlarda daha kontrollü olmana yardımcı oluyor.

İyi hoş demişsinde hocam ben şimdi hangi fareyi tercih etmeliyim kafam karıştı açıkçası.

İyi hoş demişsinde hocam ben şimdi hangi fareyi tercih etmeliyim kafam karıştı açıkçası.
Hocam benim attıklarıma bakın 3 mouse'tan hangisi bütçenize gözünüze hoş geliyorsa onu alın.

İlk önerilerim sıralama olarak Pulsar X2H ve Fantech helios olanlar genede.

Hocam benim attıklarıma bakın 3 Mouse'tan hangisi bütçenize gözünüze hoş geliyorsa onu alın.

İlk önerilerim sıralama olarak Pulsar X2h ve fantech Helios olanlar gene de.

Hocam rahatsız ediyorum ama size güvenerekten yine her kafadan bir ses çıkacağı için.
Herhangi birini söylesen direkt onu alsam claw tutuş 17.5 cm el, hepsine bütçem yeter hepsinin görünümünde bir problem yok bi tık Pulsar güzel gibi geldi bir model belirtseniz olur mu çok kararsız bir insanım.

Hocam rahatsız ediyorum ama size güvenerekten yine her kafadan bir ses çıkacağı için.
Herhangi birini söylesen direkt onu alsam claw tutuş 17.5 cm el, hepsine bütçem yeter hepsinin görünümünde bir problem yok bi tık Pulsar güzel gibi geldi bir model belirtseniz olur mu çok kararsız bir insanım.
Ozaman pulsar olanı alın hocam. Pulsar ürün gayet güzel bir ürün.

Elinize de uygun.

Alırken sadece yanına 4k donglesini de almayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı