4000₺ monitör önerisi

Bütçe
4000
G24F kronik sorunu olan bir monitör. Coil whine sorunu var. Onun haricindekiler alınabilir. Benim önerim ise şu iki model olur.

Bu monitörü İtopya'dan aldım yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım 170 Hz ve IPS paneli çok iyi.
Ayrıca:
LG modelinin fiyatı digerlerine göre gereksiz yüksek benim önerim G24F modelini tercih etmeniz.

Piyasada 4 marka var; AOC, LG, BenQ, Viewsonic. Bu 4 markanın dışında Gigabyte, Dell, Asus gibi bir marka monitör alınacaksa sadece fiyat/performans açısından iyiyse alınabilir. Öte türlü ilk başta saydığım 4 markanın monitörleri çok kalitelidir. Ben AOC 24G2U modelini kullanıyorum. Görüntü kalitesinden aşırı memnunum. Pivot özelliği olması, sağa sola dönmesi vs. her açıdan çok kullanışlı. Zaten AOC'un adı 24 ile başlayanların kasası aynı oluyor, sadece hz değeri veya panelleri değişiyor. AOC'un IPS monitörlerinin kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
Sizce Sinerji'den mi alayım? Daha ucuza satan bir site var mı?

G24F kronik sorunu olan bir monitör. Coil whine sorunu var. Onun haricindekiler alınabilir. Benim önerim ise şu iki model olur.

Kullandığım için önerdim hocam bende herhangi bir sorun yok, coil whine sorunuyla da karşılaşmadım galiba ilk üretilenlerde o sorun varmış sonradan düzeltmişler.

Evet hocam. G24F-2 modelinde o sorun düzeltildi ama G24F'de kesin olarak coil whine sorunu var ama teknoloji şans işi kimi sorun yaşamayabilir.
Kullandığım için önerdim hocam bende herhangi bir sorun yok, coil whine sorunuyla da karşılaşmadım galiba ilk üretilenlerde o sorun varmış sonradan düzeltmişler.

Geri
Yukarı