4000₺ monitör önerisi

Bütçe
4000
Dostlar, sınır 4000₺, 1₺ dahi yukarı çıkamam.

Benim bulduklarım bunlar:

@Saint Lucia.

Baktığın ikinci sıradaki ASUS alınmaz. VA panel çünkü. Leş bir görüntü kalitesine gidip 4K para verilmez. Geriye kalan seçenekler ise AOC baskındır. Bütçeden dolayı çok fonksiyonlu monitör alamıyorsunuz. Fakat AOC uzun yıllar işinizi zaten görür.

Baktığın ikinci sıradaki ASUS alınmaz. VA panel çünkü. Leş bir görüntü kalitesine gidip 4K para verilmez. Geriye kalan seçenekler ise AOC baskındır. Bütçeden dolayı çok fonksiyonlu monitör alamıyorsunuz. Fakat AOC uzun yıllar işinizi zaten görür.
Teşekkür ederim hocam, eğer başka tavsiyeniz varsa almak isterim. Nays ile %10 ve %15 ile indirim var şu anda. Amazon'da da 80 lira indirimim var. Yani, mesela 4100'e kadar çıkabilirim bu sayede.

Peki hocam benim bütçem taksitle alacağım için 5 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. Böyle bir durumda diğer arkadaşların önerdiği Dell 2422 HS monitörünü önerir misiniz? Yani AOC ile arasında olan fiyat farkına değer mi?

Peki hocam benim bütçem taksitle alacağım için 5 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. Böyle bir durumda diğer arkadaşların önerdiği Dell 2422 HS monitörünü önerir misiniz? Yani AOC ile arasında olan fiyat farkına değer mi?

Ben kendim kullanıyorum 6 aydır çok memnunum 3 yıl yerinde değişim garantisi de var ölü piksel çıkma ihtimali çok düşük Dell çıksa bile değişim yapıyor. ürününün arkasında duruyo.

Hocam, birde şöyle bir şey buldum bir bakar mısınız?

Hocam, bir de şöyle bir şey buldum bir bakar mısınız?

Arkadaşım kullanıyor yan monitör olarak. Fena değil ama fabrika çıkış kalibrasyonu kötü. Monitörden anladığı için manuel yaptığı ayarlar ile çok iyi verim aldığını söylemişti. Bu bağlamda önermekte çekinmem. Fiyat olarak uygun.

Arkadaşım kullanıyor yan monitör olarak. Fena değil ama fabrika çıkış kalibrasyonu kötü. Monitörden anladığı için manuel yaptığı ayarlar ile çok iyi verim aldığını söylemişti. Bu bağlamda önermekte çekinmem. Fiyat olarak uygun.

Aynı fiyata, asansör sistemi olan monitör buldum hocam. Fakat, ölü piksel çıktığını söylüyorlar genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı