4000₺ Sistem Toplama

Gözün kapalı alabilirsin. :)
Ekran Alıntısı.PNG

Vallahi merak ettim sorun var mı ?
Yok, sadece geç geldi o da kargo şirketinin kusuru. :)

Onun yerine i5 6500 alsın bence yada 6400 skylake daha iyi gider ve ne bu rx480 sevdaniz gtx 1060 al 2 kat daha iyi hem Geforce experience dx12 güncellendi daha iyi performans veriyo

Zengin değilsen tenekeye para vermenin anlamı yok dostum. Sistem on numara beş yıldız. Gözün kapalı al gitsin.
Vallahi zengin değilim ama yaklaşık 6 yıldır sistem alma hayalini kuruyorum almışken tam almak istiyorum. Ayrıca estetiğe de önem verdiğim için.

Onun yerine i5 6500 alsın bence yada 6400 skylake daha iyi gider ve ne bu rx480 sevdaniz gtx 1060 al 2 kat daha iyi hem Geforce experience dx12 güncellendi daha iyi performans veriyo
Vatanda gördüm 6 tane kalmış aslında bu daha iyi işletim sistemi optik sürücüsü var tek sıkıntı SSD yok onuda sonra eklerim:d

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18 KB · Görüntüleme: 219
Vallahi zengin değilim ama yaklaşık 6 yıldır sistem alma hayalini kuruyorum almışken tam almak istiyorum. Ayrıca estetiğe de önem verdiğim için.

Vatanda gördüm 6 tane kalmış aslında bu daha iyi işletim sistemi optik sürücüsü var tek sıkıntı SSD yok onuda sonra eklerim:d

Deep Cool Smarter'da iyidir. Izgara paneli var. Bir de LEDli fan taktın mı on numara. İlla estetik diyorsan Dark N10'a da bakabilirsin.

RX 480 daha iyidir. Ayrıca işletim sistemini 60 liraya alabilirsin. Ben aldım. Donanım haber de satıcılar var.

al kardeşim ben de yakında pc toplayacağım en mantıklısı bana göre bu

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    52,5 KB · Görüntüleme: 60
ben sadece monitörü vatandan aldım o da semtimdeki kargo firmalarına güvenmediğim için kırarlar diye nanokatalog bizdehesaplı ve sinerjiden aldım diğer tüm sistem parçalarını

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı