4000 TL 2K monitör önerisi

Bütçe
4000

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
vg27vq
Ben şu anda bu monitörü kullanıyorum:
Gerçekten 2K oyunları görünce çok fark ettiğini anlıyorum zamanında ucuzken üstüne indirime girmişken 2300'e aldım diye hatırlıyorum. Şimdi 4000-5000 bandında.
Alalı çok olmadı aslında 1 yıldan az oldu garantisi duruyordur. Yani çok ucuza olmasında gerekli fiyata monitörümü satıp daha ucuz bile olsa 2K ya geçmek istiyorum yani 2500-3500 aralığında bir monitör var mıdır 2K en azından 144Hz bulabildiğim en uygun fiyatlı buydu geçmeli miyim sizce yoksa monitörüm iyi mi veya başka öneriniz var mı?
Ekran kartım RTX 3060 Gaming X Trio.
İşlemci Ryzen 5 5600X.
2K performansı için yeterlidir herhalde diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur.

ASUS güzel gibi onu alabilirsin indirimde olan varsa buraya atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi değil ama iş görür. Monster almayın. Bütçeyi arttırıp bunu alın illa curved alacaksanız;

Çok iyi değil ama iş görür. Monster almayın. Bütçeyi arttırıp bunu alın illa Curved alacaksanız;

2. önerdiğini cidden beğendim ama bütçemi şu an arttıramam ne yazık ki ilk direksiyon seti almayı düşünüyorum G29 aldıktan sonra bunu almaya çalışabilirim sanırım.

Bu güzelmiş biraz sağ olun hocam.

2. önerdiğini cidden beğendim ama bütçemi şu an arttıramam ne yazık ki ilk direksiyon seti almayı düşünüyorum G29 aldıktan sonra bunu almaya çalışabilirim sanırım.

Bu güzelmiş biraz sağ olun hocam.
direksiyon ihtiyacınız varsa bu samsung monitörü alıp yanında 2.ci el logitech dfgt alabilirsiniz

Direksiyon ihtiyacınız varsa bu Samsung monitörü alıp yanında 2.ci el Logitech DFGT alabilirsiniz.

Yok ben 2. el teklonojik ürün asla almamda direksiyon seti olarak G29'dan daha güzel (daha pahalı değilse) bir tane bile önerirsen sevinirim. Bir de monitörüm zaten olduğu için önceliği direksiyona vermek istiyorum.

Yok ben 2. el teklonojik ürün asla almamda direksiyon seti olarak G29'dan daha güzel (daha pahalı değilse) bir tane bile önerirsen sevinirim. Bir de monitörüm zaten olduğu için önceliği direksiyona vermek istiyorum.
bütçeniz iyi ise sıfır g29 alabilirsiniz ama 4 k ya hem direksiyon hem monitör istiyorsanız 2. el direksiyon alabilirsiniz sahibinden param güvende özelligi ile iade edebilirsiniz

Geri
Yukarı