4000 TL akıllı saat önerisi

QuAreX029

Decapat
Daha fazla  
Selam herkese, size bir konuda danışmak istiyorum. Kendime akıllı saat alacağım ve Max 4000 TL, az da olsa üstüne çıkabilir.
Ne önerirsiniz? Kurumsal firmadan almak istiyorum Vatan, MediaMarkt ve Teknosa gibi.
Şu an 4000 TL'ye Samsung Galaxy Watch 4 Classic var ama şarjı pek uzun sürmüyormuş ve arada kasma yapıyormuş.
Onun yerine;
Huawei Watch GT 3 46 mm.
Huawei Watch GT 3 SE 46 mm.
Huawei wathc GT Runner.
Düşünüyorum.
Hangisini önerirsiniz veya 4000 TL biraz da üstü olabilir, hangi akıllı saati önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese, size bir konuda danışmak istiyorum. Kendime akıllı saat alacağım ve Max 4000 TL, az da olsa üstüne çıkabilir.
Ne önerirsiniz? Kurumsal firmadan almak istiyorum Vatan, MediaMarkt ve Teknosa gibi.
Şu an 4000 TL'ye Samsung Galaxy Watch 4 Classic var ama şarjı pek uzun sürmüyormuş ve arada kasma yapıyormuş.
Onun yerine;
Huawei Watch GT 3 46 mm.
Huawei Watch GT 3 SE 46 mm.
Huawei wathc GT Runner.
Düşünüyorum.
Hangisini önerirsiniz veya 4000 TL biraz da üstü olabilir, hangi akıllı saati önerirsiniz?

Eğer Android Wear'deki uygulamaları kurayım, ikide bir farklı farklı uygulamalar kurayım kaldırayım derdiniz yoksa akıllı saati telefonda bildirimleri almak, spor ve sağlıkla ilgili takipleri yapmak, gelen aramaları cevaplamak (telefon BT ile bağlıyken tabi) gibi işler için kullanacaksanız, ayrıca uzun şarj süresi olsun (10-15 gün) ve klasik saat görünümüne daha yakın olsun istiyorsanız Huawei GT 3 46mm versiyonlarından beğendiğiniz birini alabilirsiniz.

Hocam bana uzun şarjlı, Android wear uygulamalarını indirebileceğim (Spotify gibi.) Ve arama yapabileceğim model söyleyebilir misin acaba?

Galaxy Watch var şarjı hızlı bitiyor.

Huawei Watch GT 3 var Android wear yok.

Hem Android olan hem pili uzun giden saat ben bilmiyorum.

Üstteki Huawei modellerinde arama yapma ve arama yanıtlama var mı peki? Ve bu modellerde MP3 oynatıcı var mı? 1 kez alıyorum mantıklı olanından faydalanmak istiyorum açıkçası. Siz 3 Huawei modelinden hangisini önerirsiniz?

Üstteki Huawei modellerinde arama yapma ve arama yanıtlama var mı peki?
Bu fiyat bandındaki her saatte arama özelliği var içiniz rahat olsun.

Ve bu modellerde MP3 oynatıcı var mı? 1
Evet var.

Siz 3 Huawei modelinden hangisini önerirsiniz?
Ben alacak olsam Huawei Watch GT 3 Elite alırdım, daha elegant bir saat.

Ancak bu çok kişisel bir soru, aralarındaki tek fark tasarımı diyebilirim. Hangisini beğendiyseniz onu alın.

Son düzenleme:
Üstteki Huawei modellerinde arama yapma ve arama yanıtlama var mı peki? Ve bu modellerde MP3 oynatıcı var mı? 1 kez alıyorum mantıklı olanından faydalanmak istiyorum açıkçası. Siz 3 Huawei modelinden hangisini önerirsiniz?

Eşim GT3 elegant (42mm, şarjı 1 hafta giden ve genelde bayanların tercih ettiği GT3 modeli) kullanıyor, oradan gördüğüm kadarıyla cevap vereyim ben de.

Arama yapma alma: Telefon saate bluetoothla bağlıyken evet gelen aramalara saatten cevap verebilirsiniz telefonu çantadan ya da cepten çıkarmadan,

Ayrıca en son arayanlar, aradıklarınız ve cevapsız aramaları saatten görüp geri arama yapabiliyorsunuz ancak telefonunuzdaki rehberden başka bir numarayı doğrudan saatten bulup arama yok diye biliyorum. (bunu eşime sorup güncellerim)

Eğer telefondan bağımsız arama ve yanıtlama arıyorsanız e-SIM özellikli saatlere bakmanız lazım. Huawei için bu özellik yeni çıkan Watch 4'ün pahalı versiyonlarına getirilmiş galiba, ayrıca e-SIM için operatörlerden ayrı bir abonelik alıyorsunuz hattınıza bağlı diye biliyorum,

Müzik dinleme: Kendi hafızasına müzik atıp kendi hoparlöründen ya da bağlayacağınız bir BT kulaklıkla dinleyebilirsiniz ama saatin hafızası düşük olduğu için (Sanırım 4 GB) ve hepsini müzik için kullanamayacağınız için yükleyebileceğiniz şarkı sayısı sınırlı, şarkıların boyutuna göre birkaç albümlük FLAC ya da 5-6 albümlük MP3 ancak yüklenebilir diyebilirim.

Ayrıca saatteki müzik uygulamasıyla telefonunuzda çalan müziği durdurabilir, devam ettirebilir, sonraki ve önceki şarkıya geçebilirsiniz (müziği ilk telefondaki uygulamadan başlatmak kaydıyla) ancak parça içerisinde ileri geri saramazsınız.

Bu fiyat bandındaki her saatte arama özelliği var içiniz rahat olsun.

Evet var.

Ben alacak olsam Huawei Watch GT 3 Elite alırdım, daha elegant bir saat.

Ancak bu çok kişisel bir soru, aralarındaki tek fark tasarımı diyebilirim. Hangisini beğendiyseniz onu alın.

Huawel GT 3 Elite baktım ama çok gence hitap ediyor gibi durmuyor kordonu. Yaşım 16, ne çok sportif ne de çok klasik olmasını istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı