4000 TL anakart ve işlemci tavsiyesi

baybarsyontar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Anakart, RAM ve islemci tavsiyesi istiyorum. RAM'i sonra alabilirim bu yuzden 4000 liraya kadar islemci ve anakart onerilerinizi de alabilirim. Ikinci el olmasi konusunda herhangi bir sorunum yok temiz oldugu surece.

Son düzenleyen: Moderatör:

4358 TL

Bütçeyi aşamazsanız RAM'i 8 alıp ileride bir 8 daha ekleyebilirsiniz.
8 GB RAM:
Alternatif anakartlar:

4358 TL

Hocam forum Barbara ablamızı çok seviyor herhalde.:D

4358 TL

8 GB RAM:
Alternatif anakartlar:
Dedigim gibi rami bir arkadasimdan odunc alip daha sonra alabilirim bu sekilde daha iyi bir anakart ya da daha iyi bir islemci olabiliyorsa daha iyi olur. Maalesef butcem icin 4000 sinir, 4000 liranin ustune cikamam maalesef.

3952 TL

3952 TL
Kasam Full Tower'a yakin oldugu icin M bir anakart cok kucuk kalmaz mi? Bu arada az once sahibinden uzerinden sattigim sey sayesinde ekstra olarak bi 600 lira ekleyebilir duruma geldim.

4670 TL

4670 TL
Ram yerine baska ne yapilabilir? Dedigim gibi kullanmalik 8GB'lik ramim var denebilir elimin altinda.

Hocam o zaman en son attığım anakartı ve işlemciyi almanız yeterli. Anakartı daha fazla yükseltmek lüks olur. Zaten en üst seviye modellerden biri. O RAM parası da cebinizde kalsın.

Hocam o zaman en son attığım anakartı ve işlemciyi almanız yeterli. Anakartı daha fazla yükseltmek lüks olur. Zaten en üst seviye modellerden biri. O RAM parası da cebinizde kalsın.
Su an kullandigim islemci gibi aldigim islemciyi de ilerleyen zamanlar icerisinde overclock etmeyi dusunuyorum ve attiginiz anakart uzerinde tek bir CPU guc girisi gordugum icin sormustum.

Geri
Yukarı