4000 TL bandında 2.el monitör önerisi

Bütçe
4000 TL

Taha.dll

Hectopat
Daha fazla  
4000 TL bandında alınabilecek Valorant gibi oyunları oynayabileceğim 1ms 165 veya 144 Hz bir oyuncu monitörü arıyorum. ViewSonic Acer tarzı markaları pek düşünmüyorum. LG ASUS AOC marka önerebileceğiniz fiyat performans bir monitör önerebilir misiniz?

4000 TL bandında alınabilecek Valorant gibi oyunları oynayabileceğim 1ms 165 veya 144 Hz bir oyuncu monitörü arıyorum. ViewSonic Acer tarzı markaları pek düşünmüyorum. LG ASUS AOC marka önerebileceğiniz fiyat performans bir monitör önerebilir misiniz?

Hocam ben outlet 165Hz ASUS monitör sipariş verdim tahmini 2 güne gelir beğenirsem size öneririm.

24 inç sizin içi uygunsa koşulsuz şartsız önerim şudur;

Ben de bunu kullanıyorum. İyi oyunlar :) (Siteyi hızlı olması açısından Hepsiburada olarak yolladım çok başka yerleri araştırırsanız daha ucuz olarak da bulabilirsiniz.)

Hocam TN panel bu IPS varken neden TN alsın ki?
Valorant tarzı oyunları oynayacağını söylemiş, TN ve IPS tarzı paneller arası fiyat farkı uçurum düzeyinde. Bence IPS almasını gerektiren bir durum yok ortada. Bu monitörde kronik olarak ghosting tarzı bir durum da yok. Dolayısıyla bence bu monitör ve arkadaşın kullanım alanı dahilinde TN panel alması sorun yaratmaz.

daha ucuza daha iyisi bulunabilir belki

BenQ alınır mı? Onda da tereddütteyim siz kullanıyosanız artısı ve eksisi nelerdir?
Valorant tarzı oyunlar oynuyorum dediğinize göre genelde FPS oynuyorsunuz. BenQ E-Sporcular ve FPS oyuncuları için ürünler üreten bir marka. TN panel olmasının nedeni TN'in daha hızlı tepki vermesi. Hikaye oyunları oynamayacaksanız BenQ iyi bir tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı