4000 TL Bütçe Amd işlemcili sistem tavsiyesi

• Konuyu başlatan hjo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 883
H

hjo

Ziyaretçi
Merhaba forumda yeniyim. Masaüstü sistem toplama kararı aldım. Eski bir dizüstü kullanıcısıyım. Başlıkta da belirtdiğim gibi +4000 TL bütçem var . Teknoloji konusunda para harcamaktan çekinmem tabii verdiğim paranın karşılığını alırsam. Bu siteyi Recep ve Ali Bey'in çekmiş olduğu video sayesinde ulaştım. Yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Alıcağım sistem hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.

Monitör dahil olucak.
Güç kaynağının kabloları tak çıkar olursa iyi olur kablo karmaşasını sevmiyorum.
İşlemci AMD belirttim çünkü daha çok oyun ile ilgileneceğim bu bilgisayarla , o yüzden Bütçeyi ekran kartına saklamak istedim.
Daha iyi bir seçim olduğunu düşünüyorsanız. Intel işlemcili sistem de tavsiye edebilirsiniz.
240 GB gibi bir SSD Olursa iyi olabilir biraz pahalı ama 120 GB da yeteceğini sanmıyorum.
Onun dışında sıvı soğutma düşünüyorum ama sizin öneriniz daha önemli. Benim için AMD 8350 + Sıvı soğutmanın İyi bir kombin olacağını düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart: Asus İntel P9X79 Pro LGA 2011

İşlemci: İntel Core I7 4820K

Ekran Kartı: Asus GTX 780 DırectCU II

Ram: Kıngston 8 GB (2x4) Hayperx CL9 Ram

Kasa: Corsair Carbıde Series 400R 750 w

HDD: WD 3.5 1 TB Cavier Green İntellipower Sata 3.0 64 MB

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı