4000 TL civarı PSU önerisi

LegendAlone

Decapat
Daha fazla  
20240304_010629.jpg

Hangisi daha kaliteli?

Son düzenleme:
RM750e almanın bir mantığı yok. Çünkü native olarak 12VHPWR çıkışı sunmuyor.

1709514054256.png

Bu şekilde bir tarafı PCI-e diğer tarafı 12VHPWR. ATX 3.0 olmasının da tek başına hiçbir espirisi yok. İç yapısal olarak da rakiplerinden geride.

Bütçeyi zorlamadan şunu öneririm:

Bütçe içerisinde:

Hepsinden daha kaliteli. Veya siz ekran kartı ve işlemcinizi belirtin. Ona uygun model bakalım. 750W bir modele ihtiyacınız olmayabilir.

Ben Corsair RM serisi iyi diye biliyorum. Yanlışım varsa daha iyi bilen düzeltsin.

RM ve RMx için geçerli o. RMe serisi kırpık epey.

@Oreki şöyle ki RTX 4070 Super'im var yeni nesil PSU almak istiyorum. İşlmeci Ryzen 7 5700X.
Bende High Power Performance gd 600W Gold var fakat yeni nesil bir PSU almak istedim normal şartlarda yetiyor. Bu seçeneklerden veya aynı fiyat bandında en kaliteli ürünü arıyorum High Power'in kaliteli olduğunu biliyorum ama hangisi daha iyi onu bilmiyorum.

Onun dışında raijintek cratos nasıldır 850W avantajı bulunuyor.

rajintek cratos alınır mı sizce

@Oreki şöyle ki RTX 4070 Super'im var yeni nesil PSU almak istiyorum. İşlmeci Ryzen 7 5700X.
Bende High Power Performance gd 600W Gold var fakat yeni nesil bir PSU almak istedim normal şartlarda yetiyor. Bu seçeneklerden veya aynı fiyat bandında en kaliteli ürünü arıyorum High Power'in kaliteli olduğunu biliyorum ama hangisi daha iyi onu bilmiyorum.

Onun dışında raijintek cratos nasıldır 850W avantajı bulunuyor.

rajintek cratos alınır mı sizce
Cratos hakkinda pek bir bilgi yok.

Boşuna değiştiriyorsunuz dönüştürücü ile kullanmaya devam edin. Kartın güç tüketimi epey düşük.

Geri
Yukarı