4000 TL dağ bisikleti seçimi

Bigbangtheory

Kilopat
Merhaba, yukarıda yazdığım gibi 4000 TL bütçe ile bisiklet almak istiyorum. Aslında şehir içi kullanılacak daha çok ancak etrafımdaki yollar engebeli ve bozuk olduğu için sadece ön süspansiyon olan bir dağ bisikleti almak istiyorum.

Ancak bu konularda bilgim sınırlı olduğu için kafam karıştı açıkçası. Aklımdaki modeller dışında öneriniz olursa yazarsanız sevinirim.
@BilgisayarKurdu
Cevaplar için şimdiden teşekkürler. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
1800 Liraya Carraro crp 710 http://www.duranbisiklet.com/Carraro CRP 710 alıp geri kalan bütçeyle hub motor US $118.68 8% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı alıp güzel bir deneyim yaşayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam elektrikli bisiklet düşünmüyorum. Daha çok hobi olarak süreceğim için normal bisiklet daha keyifli olur kanımca.
@BilgisayarKurdu etiketler gitmiyordu bir ara o yüzden bir daha etiketledim. Eğer ilk etiket geldiyse kusura bakmayın hocam.

Son düzenleme:
Hocam bu bütçenizin dışında aksesurlar içinde para ayırdınız mı? Çamurluk, suluk, far, km sayacı, eldiven vs. derken baya bir tutuyor.

Kron xc 800 ya da sedona 840'ı öneririm.(fiyatlar aşırı değişiklik gösteriyor, benim baktığım sitede 3-900 ve 4.100 arası bu bisikletler.)

Hocam bu bütçenizin dışında aksesurlar içinde para ayırdınız mı? Çamurluk, suluk, far, km sayacı, eldiven vs. derken baya bir tutuyor.

Kron xc 800 ya da sedona 840'ı öneririm.(fiyatlar aşırı değişiklik gösteriyor, benim baktığım sitede 3-900 ve 4.100 arası bu bisikletler.)
Hocam xc 1000 xc 800 den daha iyi değil mi? Xc 800 ü internette sıfır bulamadım. Sedona 840 olabilir hocam ancak üstteki belirttiğim modellere göre ne avantajı - dezavantajı var? Bunları açıklarsanız sevinirim. Ayrıca aksesuarları hallederim hocam zamanla onlar sıkıntı değil. Cevabınız için teşekkürler 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı